Kolacja dla dwojga – Restauracja Pasja

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 2 godziny.

Lokalizacja

Restauracja Pasja, ul. Juliusza Słowackiego 206, Radom

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacyjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

Informacje dodatkowe

W przypadku, gdy rachunek przekroczy wartość vouchera wymagana jest dopłata. Jeżeli wartości rachunku będzie niższa, reszta nie będzie wydana.

Opinie (5)

2021-04-21

Kolacja dla dwojga kupiliśmy mazenstwu, które rzadko mają okazję gdzieś razem wyjść. Teraz mają pretekst :) prezent im się spodobał

2021-04-09

bardzo smaczne jedzenie, polecamy

2019-11-06

Voucher na realizację prezentu otrzymałem od moich pracowników z okazji urodzin. Bardzo mnie zaskoczyli takim upominkiem. Skontaktowałem się z restauracją i już za kilka dni miałem umówioną kolacje. Jedzenie przepyszne oraz miła obsługa. Skorzystam pewnie jeszcze nie raz z zakupów w tym sklepie.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Kolacja dla dwojga – Restauracja Pasja

FAQ

21.09.2020

Czy muszę zgłosić przed kolacją w restauracji informacje o alergiach?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie trzeba zgłaszać przed kolacją informacji o alergiach. Osoby korzystające z vouchera same wybierają dowolne pozycje z menu. 

12.06.2020

Czy można zabrać również dzieci na kolacje, czy muszą to być tylko dwie osoby ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, jest to voucher kwotowy, który pozwala na dowolne komponowanie dań i napoi z menu restauracji do wartości 200 lub 250 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty różnicę należy uregulować na miejscu.

10.07.2019

Czy voucher można zakupić stacjonarnie np.w galerii słonecznej a później zadzwonić lub iść do danej restauracji aby zarezerwować termin? Mam jeszcze 1 pytanie ile m.in trzeba zarezerwować termin przed kolacją? Tydzień, a może wystarczą tylko 2 dni przed ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher można zakupić na stoisku. W celu rezerwacji zapraszam do skorzystania z zakładki "zarezerwuj" na naszej stronie: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zwrotnie wyświetli się kontakt do restauracji. Zachęcamy do rezerwacji minimum tydzień przed planowaną datą realizacji. Dostępność miejsc jest uzależniona od liczby chętnych.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Romantyczna kolacja dla dwóch osób w Restauracji Pasja w Radomiu. Osoby obdarowane dowolnie komponują kolację wybierając dania oraz napoje z karty. Wartość vouchera do wykorzystania w restauracji wynosi 200 lub 250 zł.

Komu podarować kolację dla dwojga?

  • Drugiej połowie, z którą wspólnie udasz się na kolację
  • Rodzicom z okazji rocznicy ślubu
  • Parze, która chciałaby spędzić romantyczny wieczór

Romantyczna kolacja dla dwojga

Romantyczna kolacja dla dwojga realizowana jest w Restauracji Pasja w Radomiu, gdzie serwuje się polską kuchnię w nowoczesnym i oryginalnym wydaniu. Obdarowani będą mogli dowolnie komponować dania i napoje z menu restauracji do wartości 200 lub 250 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty różnicę należy uregulować na miejscu.

Restauracja Pasja

Pasja to obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Radomia dla każdego, kto poszukuje polskich smaków w niecodziennym wydaniu. Szef Kuchni – Maciej Montelatic serwuje dania podążające za kulinarnymi trendami, w których podstawą są potrawy kuchni polskiej połączone z międzynarodowymi akcentami. Restauracja została zaprojektowana w taki sposób, by goście mogli obserwować cały proces powstawania dań, mając widok na otwartą kuchnię. Nowocześnie zaaranżowane wnętrza, nastrojowa muzyka i profesjonalna obsługa nadają wyjątkowy klimat temu miejscu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci wszystkich tych, którzy uwielbiają polską kuchnię
  • Jest okazją do poznania nowych smaków
  • Podarujesz możliwość spędzenia czasu z bliską osobą

 

Czytaj więcej

Realizacja

Restauracja Pasja

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny