Joga online

(7)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Miesięczny dostęp do platformy. Pojedyncze zajęcia trwają zwykle 60-90 minut, dostępne są także krótsze lekcje.

Lokalizacja

Zajęcia realizowane zdalnie. Lokalizacja nie ma znaczenia.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w zajęciach bierze osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Sportowy, swobodny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i stabilnego łącza internetowego. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana może korzystać z gotowych nagrań umieszczonych na platformie, a także korzystać z zajęć odbywających się w czasie rzeczywistym.

Opinie (7)

2021-04-03

zakupiłam voucher dla siebie i nie żałuję, super przeprowadzone zajęcia

2021-03-30

Super! Joga jest teraz coraz bardziej popularna i moja przyjaciółka zaczęła się interesować. Kupiłam jej na urodziny te zajęcia, były dobrze przeprowadzone,forma online na plus

2021-03-27

zawsze chcialam sprobowac jogi, prezent od narzeczonego mi to umozliwil. polecam kazdemu! dawno nie czulam sie tak odprezona i wyciszona, regularnie korzystam z zajec jogi i jestem zadowolona :)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Joga online

FAQ

10.09.2020

czty zajęcia prowadzone są indywidulanie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana może korzystać z gotowych nagrań umieszczonych na platformie, a także korzystać z zajęć odbywających się w czasie rzeczywistym.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Miesięczny dostęp do zajęć jogi online realizowanych we wrocławskim studiu jogi Drzewo Życia. Osoba obdarowana otrzymuje dostęp do gotowych nagrań różnych rodzajów aktywności, a także może uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w czasie rzeczywistym. Pojedyncze zajęcia trwają zwykle 60-90 minut.

Komu podarować zajęcia jogi online?

  • Przyjaciółce, która lubi aktywność fizyczną
  • Osobie zmagającej się ze stresem, która potrzebuje wyciszenia i chwili dla siebie
  • Każdemu, kto chciałby się przekonać o walorach jogi

Joga online

Joga to aktywność, która pozwala otworzyć się na nowe doznania. Jej uprawianie napełnia spokojem i pozytywną energią, pozwala odstresować się i odetchnąć od codziennych trosk i obowiązków. Joga opiera się głównie na medytacji i ćwiczeniu oddechu, jednak wbrew pozorm, doskonale sprawdza się również w modelowaniu sylwetki. Zajęcia jogi mają na celu samodoskonalenie, odnalezienie wewnętrznej równowagi duchowej i cielesnej. Joga online to zajęcia realizowane w formie zdalnej przez wrocławskie studio jogi Drzewo Życia. Osoba obdarowana otrzymuje dostęp do platformy, gdzie umieszczone są nagrane praktyki różnorodnych zajęć jogi i pokrewnych aktywności, a także może uczestniczyć w zajęciach odbywających się w studiu w czasie rzeczywistym. Lekcje jogi trwają zwykle 60-90 minut, jednak dostępne są także krótsze zajęcia.

Drzewo Życia

Drzewo życia to klimatyczne studio jogi i holistycznego zdrowia zlokalizowane we Wrocławiu. Przestronne studio stwarza komfortowe warunki do realizacji zajęć w grupie. W ofercie Drzewa Życia dostępnych jest kilkanaście rodzajów zajęć, których program pozwala zadbać w zróżnicowany sposób o swoje zdrowie, samopoczucie i wewnętrzną równowagę. Drzewo Życia prowadzi regularne zajęcia indywidualne lub grupowe w studiu i online, a także organizuje warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Studio tworzy wykwalifikowana kadra instruktorów, których doświadczenie i wiedza dają gwarancję bezpiecznej i efektywnej nauki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Elastyczna forma zajęć umożliwia podjęcie aktywności niezależnie od harmonogramu dnia
  • Joga poprawia kondycję, zdrowie i samopoczucie
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Cena: 49 zł

 BEZ ENDU  4,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008379