Jazda Teslą – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

30 min

Lokalizacja

Warszawa. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Auto prowadzić może wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę w roli pasażera. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Z atrakcji mogą skorzystać również osoby niepełnoletnie (jazda jako pasażer).

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda zapoznawcza Teslą Model 3 na terenie Warszawy. W zależności od wybranego wariantu jazda trwa 30, 60 lub 120 minut. Jazda dostępna jest w roli kierowcy lub pasażera i odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Miłośnikowi motoryzacji, który chciałby przetestować auto na prąd
  • Osobie pasjonującej się nowoczesnymi technologiami
  • Przyjacielowi z Warszawy, jako oryginalny prezent z okazji urodzi

Jazda Teslą w Warszawie

Jazda Teslą ulicami Warszawy to świetna okazja, by przekonać się jak w praktyce sprawdzają się nowoczesne technologie, z których zastosowania znane są samochody marki. Osoba obdarowana zrealizuje jazdę w towarzystwie instruktora najnowszą Teslą Model 3 w roli kierowcy lub pasażera. Za kierownicą auta miejsce może zająć wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B minimum 3 lata. Posiadacz vouchera może zaprosić dodatkowo jedną osobę towarzyszącą, która weźmie udział w przejażdżce jako pasażer. Podczas jazdy instruktor zaprezentuje najciekawsze funkcje auta. Do wyboru jazda trwająca 30, 60 lub 120 minut.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na cztery koła, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza niecodzienną możliwość przejażdżki wyjątkowym autem
  • Jest okazją do przetestowania najnowszych rozwiązań technologicznych
  • To prezent, który będzie niesamowitym doświadczeniem dla każdego fana motoryzacji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  30 min

Cena: 199 zł