Jazda zapoznawcza Teslą – Toruń

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Toruń. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Auto prowadzić może wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę w roli pasażera. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Z atrakcji mogą skorzystać również osoby niepełnoletnie (jazda jako pasażer).

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda sportową Teslą Model 3 na terenie Torunia. Przejażdżka trwa 1 lub 2 godziny i realizowana jest w obecności instruktora. Uczestnik może poprowadzić auto wyłącznie pod warunkiem posiadania prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Osobie, która ceni sobie luksusowe i szybkie auta
  • Miłośnikowi Tesli, który chętnie przetestuje nowy model
  • Mężczyźnie z Torunia i okolic, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Jazda Teslą w Toruniu

Jazda Teslą Model 3 to okazja do przetestowania wyjątkowego auta, które słynie z zastosowania najbardziej zaawansowanych technologii. Tesla to kultowe auto, które ma wiele do zaoferowania swojemu użytkownikowi. O jej funkcjach opowie obecny podczas jazdy instruktor, który udzieli również uczestnikowi krótkiego szkolenia z obsługi auta. Przejażdżka Teslą Model 3 w Toruniu trwa 1 lub 2 godziny. Samochód może poprowadzić wyłącznie osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B od minimum 3 lat.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na cztery koła, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza możliwość poprowadzenia auta z najwyższej półki
  • Pozwala przeżyć motoryzacyjną przygodę wspólnie z bliską osobą
  • Jest spełnieniem marzeń każdego miłośnika marki Tesla
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 279 zł