Jazda zapoznawcza Teslą – Płock

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Płock. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Auto prowadzić może wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę w roli pasażera. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Z atrakcji mogą skorzystać również osoby niepełnoletnie (jazda jako pasażer).

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda Teslą Model 3 ulicami Płocka w towarzystwie instrukora. Przejażdżka elektrycznym autem trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny. Samochód może prowadzić wyłącznie osoba z minimum 3-letnim stażem w roli kierowcy.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Fanowi motoryzacji, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Mężczyźnie, który jest fanem marki Tesla
  • Każdemu, kto interesuje się nowoczesnymi technologiami

Jazda Teslą w Płocku

Jazda Teslą Model 3 to okazja, by przetestować jedno z najnowocześniejszych aut na rynku motoryzacyjnym. Elektryczne auto przyszłości ma do zaoferowania wiele ciekawych nowinek technologicznych, o których opowie obecny podczas jazdy instruktor. Przejazd ulicami Płocka realizowany jest w towarzystwie instruktora i trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana może prowadzić auto wyłącznie wówczas, gdy posiada prawo jazdy kategorii B od minimum 3 lat. W jeździe może dodatkowo uczestniczyć jedna osoba towarzysząca.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na cztery koła, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawi ogromną frajdę każdemu fanowi motoryzacji
  • Będzie okazją do poznania ciekawych technologii
  • To prezent, który na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 279 zł