Jazda zapoznawcza Teslą – Piotrków Trybunalski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Auto prowadzić może wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę w roli pasażera. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Z atrakcji mogą skorzystać również osoby niepełnoletnie (jazda jako pasażer).

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda Teslą Model 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Przejażdżka elektrycznym autem trwa 1 lub 2 godziny i realizowana jest w towarzystwie instruktora, który opowie o jej najciekawszych funkcjach. Osoba obdarowana zajmie miejsce kierowcy lub pasażera.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Osobie pasjonującej się nowinkami ze świata motoryzacji
  • Przyjacielowi, który jest wielkim fanem Tesli
  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Jazda Teslą w Piotrkowie Trybunalskim

Jazda Teslą Model 3 to okazja do przetestowania najbardziej zaawansowanego technologicznie auta. Osoba obdarowana może zaprosić na przejażdżkę jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera. Posiadacz vouchera może natomiast poprowadzić auto wyłącznie pod warunkiem posiadania prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat. Podczas jazdy obecny jest instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie z obsługi auta i pokaże jego najciekawsze funkcje. Jazda trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na cztery koła, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o przejażdżce sportowym autem
  • Pozwala bliżej poznać najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Wywoła niesamowite wrażenia i dostarczy niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 279 zł