Jazda zapoznawcza Teslą – Łódź

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

30 min

Lokalizacja

Łódź. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Auto prowadzić może wyłącznie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę w roli pasażera. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Z atrakcji mogą skorzystać również osoby niepełnoletnie (jazda jako pasażer).

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

07.09.2020

Czy trasa jest określana?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda Teslą Model 3 w Łodzi trwa w zależności od wybranego wariantu 30, 60 lub 120 minut. Podczas przejażdżki obecny jest instruktor, który opowie o technologiach zastosowanych w aucie. Jazda Teslą realizowana jest w roli kierowcy lub pasażera, co uwarunkowane jest stażem posiadania prawa jazdy kategorii B.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Przyjacielowi z Łodzi, który obchodzi niedługo urodziny
  • Nastolatkowi, który marzy o przejażdżce luksusowym autem
  • Osobie interesującej się marką Tesla, która chętnie przetestuje auto

Jazda Teslą w Łodzi

Tesla Model 3 to elektryczny samochód, który pozwala zaznać niesamowitego komfortu podczas jazdy. Przejażdzka Teslą ulicami Łodzi to doskonała okazja, by się o tym przekonać. Podczas jazdy obecny jest instruktor, który zaprezentuje najciekawsze rozwiązania technologiczne zastosowane w aucie. Teslę może prowadzić wyłącznie osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B od minimum 3 lat. W przeciwnym wypadku realizuje jazdę na fotelu pasażera. Uczestnik może dodatkowo zaprosić na przejażdżkę jedną osobę towarzyszącą. Do wyboru jazda Teslą Model 3 trwająca 30, 60 lub 120 minut.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na cztery koła, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do przejażdżki niezwykłym autem
  • Zachwyci każdego miłośnika marki Tesla
  • Emocje towarzyszące jeździe na długo zapiszą się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  30 min

Cena: 199 zł