Jazda na rolkach – kurs efektownych stylów jazdy – Chorzów

Prezent indywidualny trening efektywnych stylów jazdy na rolkach to propozycja dla osób, które pragną podwyższyć swoje umiejętności rolkarskie pod okiem profesjonalnych instruktorów rolkarstwa Inline Academy. Zakres nauki będzie dostosowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami, umiejętnościami i możliwościami fizycznymi tak, by bezpiecznie i szybko nauczyć się zaawansowanych tricków z różnych elementów rolkarstwa - freestyle slalom, slalom synchroniczny, freeride, jazda agresywna, zaawansowane sposoby hamowania na rolkach, slajdy. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorska.


Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  3 godziny. 3 lekcje po 60 minut.

 • Pogoda

  W okresie zimowym zajęcia prowadzimy na krytym obiekcie Skateinpark w Chorzowie. W ciepłych miesiącach lekcje odbywają się na zewnątrz.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osoby towarzyszące, które będą obecne podczas lekcji. Udział w lekcji bierze jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy naukę na własnych rolkach. Jeżeli nie posiadasz rolek, to szkoła zapewni Tobie rolki na czas lekcji.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszę posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Zabronia jest realizacji po spozyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rolkarstwa, powiązanym z licznymi osiągnięciami oraz ukończonymi kursami.

#milka76

niesamowicie! nie wiedziałam, że są tego typu zajęcia! jestem takim samoukiem i nie wiedziałam, że można tak wiele się jeszcze nauczyć!

#jasiu

Naprawdę fajne zajęcia! Nie miałem pojęcia, że istnieje tyle stylów jazdy. Myślałem, że jedzić szybko na rolkach to szczyt możliwości ;p pozdrawiam wszystkich rolkowiczów!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności