Jazda na rolkach – kurs efektownych stylów jazdy – Chorzów

1

Prezent indywidualny trening efektywnych stylów jazdy na rolkach to propozycja dla osób, które pragną podwyższyć swoje umiejętności rolkarskie pod okiem profesjonalnych instruktorów rolkarstwa Inline Academy. Zakres nauki będzie dostosowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami, umiejętnościami i możliwościami fizycznymi tak, by bezpiecznie i szybko nauczyć się zaawansowanych tricków z różnych elementów rolkarstwa - freestyle slalom, slalom synchroniczny, freeride, jazda agresywna, zaawansowane sposoby hamowania na rolkach, slajdy. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorska.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  3 godziny. 3 lekcje po 60 minut.

 • Pogoda

  W okresie zimowym zajęcia prowadzimy na krytym obiekcie Skateinpark w Chorzowie. W ciepłych miesiącach lekcje odbywają się na zewnątrz.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osoby towarzyszące, które będą obecne podczas lekcji. Udział w lekcji bierze jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy naukę na własnych rolkach. Jeżeli nie posiadasz rolek, to szkoła zapewni Tobie rolki na czas lekcji.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszę posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Zabronia jest realizacji po spozyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rolkarstwa, powiązanym z licznymi osiągnięciami oraz ukończonymi kursami.

#milka76

niesamowicie! nie wiedziałam, że są tego typu zajęcia! jestem takim samoukiem i nie wiedziałam, że można tak wiele się jeszcze nauczyć!

#jasiu

Naprawdę fajne zajęcia! Nie miałem pojęcia, że istnieje tyle stylów jazdy. Myślałem, że jedzić szybko na rolkach to szczyt możliwości ;p pozdrawiam wszystkich rolkowiczów!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product