Jazda Lamborghini Gallardo vs Audi R8 – Tor Jastrząb

1

Weź udział w starciu światowych marek motoryzacyjnych! Wyrusz na spotkanie z legendarnym Lamborghini Gallardo oraz sławnym Audi R8. Zasiądziesz za kierownicą każdego z nich, by zasmakować emocji, jakie towarzyszą profesjonalistom podczas wyścigów samochodowych.

Lamborghini Gallardo to najpopularniejszy model, jaki został produkowany na szeroką skalę przez przedsiębiorstwo własności Ferrucio Lamborghini. Futurystyczny wizerunek, drapieżna linia i potężna moc 520 KM generowana przez silnik V10 przyczyniły się do niebywałego sukcesu owego modelu.

Naprzeciw osiągom Lamborghini Gallardo stanie symbol niemieckiej inżynierii i precyzji - Audi R8. To jeden z najbardziej sportowych, komfortowych, a jednocześnie luksusowych aut ostatnich lat. Audi R8 to jeden z czołowych aut w klasie supersamochodów, rozwijający nawet 302 km/h prędkości. Silnik V8 o pojemności 4,2 l., generujący moc 430 KM umożliwia osiągnięcie pierwszych 100 km/h po upływie zaledwie 4,6 s.

Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą aut, stanowiących potęgę motoryzacji. Jazdę Lamborghini Gallardo vs Audi R8 zrealizujesz na terenie najnowocześniejszego obiektu motoryzacyjnego w Polsce!

  Lamborghini Gallardo Audi R8
Moc 520 KM 430 KM
 0-100 km/h 3,8 s. 4,6 s.
Pojemność (cm3) 4961 4163
Silnik V10 V8
Napęd tylny quattro
V-max 315 km/h 302 km/h

 

Jazdę zrealizujesz na Torze Jastrząb okrzykniętym mianem najnowocześniejszego, motoryzacyjnego obiektu szkoleniowo - treningowego w Polsce, który jako jedyny tworzony był od podstaw na potrzeby motoryzacji. Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo - szutrowej o łącznej długości 3500 m. Na potrzeby jazdy sportowej został on skrócony do długości 2400 m.


Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności