Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 – Tor Jastrząb

3371
499

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 na Torze Jastrząb to nie lada gratka dla fanów motoryzacyji. To pojedynek dwóch piekielnie szybkich aut, których zaledwie sam widok zapiera dech w piersiach. Możliwość zajęcia miejsca za kierownicą słynnego Ferrari czy nowoczesnego Audi to istne spełnienie marzeń!

Ferrari F430 to flagowy model spod znaku czarnego konia. Uwodzi swoją linią i potężną mocą 490 KM. Jest symbolem klasy i luksusu, a tym samym obiektem westchnień milionów ludzi na całym świecie.

Z kolei Audi R8 to ikona współczesnej inżynierii. Sportowy wizerunek i zadziwiające parametry nie pozwalają się zdeklasować owej marce w kategorii supersamochodów. Silnik V8 o pojemności 4,2 l. generuje aż 430 KM, dzięki czemu maksymalna prędkość, jaką rozwija Audi R8 to aż 302 km/h!

Twoja motoryzacyjna przygoda zacznie się od krótkiego szkolenia, podczas którego doświadczony kierowca udzieli Ci niezbędnych wskazówek, by sprawnie pokonywać poszczególne odcinki Toru Jastrząb. Zostaniesz zapoznany z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa oraz budową i specyfiką prowadzenia każdego z aut. Nastepnie zajmiesz fotel kierowcy i ruszysz w drogę. Bedzie to z pewnością najlepsza jazda w Twoim życiu!

  Ferrari F430 Audi R8
Moc 490 KM 430 KM
 0-100 km/h 4 s. 4,6 s.
Pojemność (cm3) 4308 4163
Silnik V8 V8
Napęd tylny quattro
V-max 315 km/h 302 km/h

 

Jazdę zrealizujesz na Torze Jastrząb okrzykniętym mianem najnowocześniejszego, motoryzacyjnego obiektu szkoleniowo - treningowego w Polsce, który jako jedyny tworzony był od podstaw na potrzeby motoryzacji. Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo - szutrowej o łącznej długości 3500 m. Na potrzeby jazdy sportowej został on skrócony do długości 2400 m.

 

W sezonie 2015 jazdy realizujemy od lipca do września.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product