Jazda BMW M2 jako pasażer – Tor Kielce

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Podczas jazdy na fotelu pasażera pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru (1 km). Przygotowanie do przejażdżki i jazda trwają w sumie ok. 10 minut.

Lokalizacja

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc, ul. Wykień 95, Ćmińsk

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację atrakcji z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, nieograniczający ruchów, buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, podpisanie regulaminu wykonawcy i stosownych oświadczeń. Zabrania się realizacji usługi pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. Na miejscu należy pojawić się minimum 10 minut przed planowaną jazdą.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa jest nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Jazda BMW M2 jako pasażer – Tor Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli pasażera BMW M2 na Torze Kielce. Podczas przejażdżki pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru o długości 1 km. Przejażdżka dostępna jest dla dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia.

Komu podarować jazdę w roli pasażera BMW?

 • Miłośnikowi marki BMW
 • Mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją
 • Nastolatkowi, który marzy o przejażdżce sportowym samochodem na torze

Jazda BMW M2 jako pasażer

BMW to prestiżowa marka, która skradła serca miłośników motoryzacji na całym świecie. Przejażdżka w fotelu pasażera BMW M2 na zamkniętym torze wyścigowym Kielce to idealna okazja, by przekonać się o możliwościach tego modelu i jakości, która stanowi mocny atut całej marki. BMW M2 zaprezentuje zawodowy kierowca rajdowy, który w pełni wykorzysta sportowy potencjał auta, pokonując wraz z pasażerem pętlę toru o długości 1 km. Atrakcja dostępna jest już dla dzieci powyżej 14 roku życia.

BMW M2

BMW M2 to model, który wzbudza u kierowców podobne emocje jak kultowe 2002 Turbo 1M oraz M3 E30. Potężny silnik o mocy 370 koni umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już po 4,5 sekundy! Napęd na tylną oś zapewnia doskonałe prowadzenie, co czyni przejażdżkę po torze wyścigowym niezwykle komfortową i niezapomnianą. Po przybyciu na tor uczestnik zostanie zapoznany z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa, które obowiązują na torze. Na czas relizacji miejsce pasażera zajmie doświadczony kierowca rajdowy, który będzie nadzorował przejazd i udzielał cennych wskazówek.

Parametry

 • Konfiguracja napędu: silnik umieszczony z przodu, napęd na tył
 • Pojemność silnika: 3.0 L
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa, automatyczna
 • Moc maksymalna: 370 KM
 • Moment obrotowy: 465 Nm
 • Przyspieszenie: 4,5 sek.
 • Prędkość maks.: 250 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Kielce

Tor Kielce

Tor Kielce to pierwszy w Polsce tor samochodowo-motocyklowy. Zlokalizowany w Miedzianej Górze, został wybudowany w latach 1976-1977 z inicjatywy prezesa Automobilklubu Kieleckiego i do dzisiaj jest jednym z najważniejszych obiektów o charakterze sportowo-szkoleniowym w kraju. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0,98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m. Ponadto Tor Kielce wyposażony jest w tor kartingowy o długości 880 m oraz płytę poślizgową o wymiarach 8x75 m. Obiekt dysponuje również pitline’m z boksami garażowymi, paddock’iem oraz budynkiem administracyjnym.

Bezpieczeństwo

Jazdy sportowymi autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Ich doskonała nawierzchnia stwarza świetne warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Przejażdżka poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To niecodzienna możliwość przejażdżki sportowym samochodem
 • To okazja do udziału w profesjonalnym evencie motoryzacyjnym
 • To prezent, który dostarczy niezapomnianych wrażeń

Realizacja

SJS S.A - Driving Experience

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Tor Kielce  - kliknij żeby zmienić

Tor Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 299 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009806