Jazda Audi R8 vs Nissan GT-R – Tor Białystok

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Ilość okrążeń

2 okrążenia

Lokalizacja

Tor Białystok, Krywlany

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 1050 m. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda za kierownicą Audi R8 i Nissana GTR realizowana jest podczas eventu motoryzacyjnego na torze w Białymstoku. Podczas jazdy, na miejscu pasażera obecny jest instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek.

Komu podarować jazdę Audi vs Nissan?

  • Mieszkańcowi Białegostoku i okolic który marzy o przejażdżce sportowym samochodem
  • Przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją
  • Mężczyźnie, w prezencie urodzinowym

Atrakcja

Jazdy odbywają się podczas imprez motoryzacyjnych na torze w Białymstoku. Po rejestracji uczestników, każdy z nich przechodzi szkolenie z zasad obowiązujących na torze. Po szkoleniu osoba obdarowana wraz z instruktorem udaje się do samochodów i każdym z nich ma do przejechania swój dystans. Przez cały czas na miejscu pasażera obecny jest kierowca rajdowy, który czuwa nad przebiegiem atrakcji.

Audi R8

Audi R8 V8 to efekt pracy niemieckich inżynierów. Wbrew pozorom Audi R8 plasuje się na szczytach rankingów wśród najbardziej luksusowych, komfortowych, a zarazem niezwykle sportowych aut. Audi R8 to auto o mocy 430 KM, rozwijające maksymalnie 302 km/h prędkości. Jest zatem godnym przeciwnikiem dla Nissana GT-R, okrzykniętego mianem najszybszego auta produkowanego seryjnie.

Nissan GTR

Nissan GTR podbija rynek międzynarodowy od 2008 roku, zaledwie rok później zdobył nagrodę World Performance Car of the Year. Nissan zaskakuje nie tylko mocą i designem, ale także nowinkami technologicznymi tj. Tryb Racing Sport, łopatki zmiany biegów, regulacja sztywności zawieszenia wiele innych. Pod maską Nissana znajduje się silnik V6 o pojemności 3,8 l., mocy 588 KM, co pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 310 km/h

  Audi R8 Nissan GT-R
Moc 430 KM 588KM
Przyśpieszenie 0 - 100 4,6 s. 3,5 s.
Pojemność (cm3) 4163 3800
Silnik 4.2 l V8 V6 Twin Turbo 3,8 l
Napęd na cztery koła 4WD
V-max 302 km/h 310 km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa sekwencyjna
 

  

Tor Białystok

Tor wyścigowy w Białymstoku posiada nawierzchnie asfaltową o długości 1050 m i szerokości 10 m. Został zaprojektowany zgodnie z ukształtowaniem terenu dzięki czemu posiada atrakcyje zakręty i rondo o średnicy 12 m. Na torze znajduje się także odcinek z wzniesieniem. Dodatkowo tor wyposażony jest w nasypy ziemne, trybuny dla widowni, zaplecze medyczne i techniczne, monitoring, własne oświetlenie oraz profesjonalne urządzenia do pomiaru czasu.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Każdy z uczestników przed realizacją jazdy odbywa krótkie szkolenie z instruktorem odnośnie zasad panujących na torze, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji oraz udziela cennych rad kierującemu. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie ma możliwości kolizji z innym pojazdem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy, oryginalny prezent
  • Spełniasz jedno z marzeń miłośnika sportowych samochodów
  • Stwarzasz możliwość uczestnictwa w evencie motoryzacyjnym
  • Wręczasz przejazd nie jednym, a dwoma super samochodami
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość okrążeń:  2 okrążenia

Cena: 539 zł