Festiwal Interkamp – Obóz Młodego Architekta – Kazimierz Dolny

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

11 dni

Lokalizacja

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, ul. Juliusza Małachowskiego 17, Kazimierz Dolny

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja sezonowa

Informacje dla oglądających

W obozie bierze udział osoba obdarowana voucherem

Obowiązujący strój

Brak.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Obóz przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-19 lat

Opinie (0)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.

Dodaj Opinię

Festiwal Interkamp – Obóz Młodego Architekta – Kazimierz Dolny

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jeśli Twoje dziecko interesuje się aranżacją wnętrz, fascynuje nowoczesnymi budynkami i zabytkową architekturą, a organizacja przestrzeni publicznej to dla niego temat do dyskusji – ten obóz jest właśnie dla niego. Twoja pociecha pozna podstawy, które otworzą przed nią drzwi do architektury, a ponadto spędzi twórcze wakacje w gronie fantastycznych ludzi. Obóz trwa 11 dni i przeznaczony dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat.

Komu podarować Festiwal Interkamp – Obóz Młodego Architekta w Kazimierzu Dolnym?

 • młodej osobie, która fascynuje się nowoczesnymi budynkami,

 • każdemu, kto uwielbia oryginalną aranżację wnętrz,

 • dziecku, które wiąże swoją przyszłość z architekturą.

Festiwal Interkamp – Obóz Młodego Architekta

Obóz Młodego Architekta to wyjątkowa okazja dla młodzieży zainteresowanej architekturą, która pragnie rozwijać swoje umiejętności, poznać nowe koncepcje projektowe i odkryć fascynujący świat architektury. Festiwal Interkamp to wydarzenie, stworzone specjalnie dla młodych entuzjastów architektury. Podczas obozu uczestnicy będą mieli okazję brać udział w różnorodnych warsztatach i zajęciach prowadzonych przez doświadczonych opiekunów oraz mentorów. Każdy dzień Festiwalu Interkamp będzie poświęcony innemu aspektowi architektury, dając uczestnikom wszechstronne doświadczenie i wiedzę.

Program Obozu Młodego Architekta

 • ABC architektury. Szkice, projekty, programy i aplikacje architektoniczne to niezbędnik, który poznają i będą używać Uczestnicy.

 • Historia sztuki. Wędrówka po epokach, inspirujących przykładach, nurtach i stylach. Analiza kultowych dzieł wyśmienitych architektów. 

 • Letni plener architektoniczny. Warsztat praktyczny w plenerze, zmierzenie z historyczną zabudową Kazimierza Dolnego: ruinami zamku, słynnymi spichlerzami, Kościołem św. Anny, barokową Kamienicą Gdańską, synagogą… 

 • Warsztat rysunku architektonicznego. Każdy dobry architekt potrafi przelać swoje wyobrażenia na papier. Uczestnicy zaczną od prostego rysunku, poznają perspektywę, skalę, rzuty, plany i przekroje. Nauczą się również korzystać z różnych technik i narzędzi. 

 • Architektura wnętrz. Funkcjonalność obiektów i pomieszczeń, estetyka, kolorystyka, detal. Omówienie wybranych propozycji, stworzenie banku pomysłów i inspiracji.  

 • Wzornictwo. Połączenie sztuki, funkcjonalności i techniki. Stworzenie podstawowych wzorów, poznanie tajemnicy kształtów, struktur i kolorów oraz ich wpływ na człowieka.

 • Urbanistyka miasta idealnego. Jak żyje miasto? Jak sprawić, żeby mieszkało się w nim dobrze? Planowanie przestrzenne, krajobraz, zagospodarowanie, nowoczesne wynalazki i rozwiązania, a to wszystko oparte o życie społeczeństwa.

 • Wizka i makieta. Aby stworzyć przemyślany i funkcjonalny projekt, niezbędna okazuje się wizualizacja komputerowa i/lub makieta. Uczestnicy zobaczą, co warto poprawić, co może być problematyczne i czy projekt odpowiada wyobrażeniom.

 • Makieta LEGO. Do wizualizacji rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych wykorzystane zostanie najbardziej uniwersalne narzędzie na świecie … klocki LEGO! 

 • A ja widzę to tak! Wyjątkowy konkurs na projekt w danej tematyce np. ekologia, smart city, domek letniskowy.

 • Indywidualne konsultacje. To ważny punkt zwłaszcza dla tych, którzy marzą o studiach na architekturze. Rozmowy o predyspozycjach, zainteresowaniach i możliwościach każdego uczestnika.

 • Wystawa. Ostatniego dnia - w ramach Pokazu Finałowego - prezentacja wybranych rysunków, makiet oraz autorskich projektów.

W ramach vouchera obdarowany ma zagwarantowane zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Cena nie obejmuje dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dodatkowe opłaty:

- rejs po Wiśle - 50 zł,

- galeria najlepszych zdjęć - 39 zł,

- przygodowy pakiet obozowy - 150 zł.

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to doświadczona firma działająca od 1998 roku. Ich obozy rodzą się z pasji, którą pragną się dzielić z innymi. Dzięki tematycznym obozom dzieci uczą się, przeżywają niezapomniane przygody i poznają świat, pozostając jednocześnie pod dobrą opieką. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów i opiekunów troszczy się o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika. Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to miejsce, w którym pasja, przygoda i doświadczenie stają się fundamentem niezapomnianych kolonii dla dzieci. Zapraszamy do odkrywania fascynującego świata aktywnego wypoczynku i tworzenia pięknych wspomnień dla najmłodszych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala rozwijać swoje zainteresowania

 • stanowi doskonałą formę spędzenia wolnego czasu

 • gwarantuje naukę poprzez zabawę w gronie rówieśników.

Realizacja

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na:

Cena: 3 099 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0013711