Degustacja win

Degustacja win odbywa się w towarzystwie profesjonalnego sommeliera, w wybranej dostępnej winiarni. W zależności od lokalizacji pokaz trwa od 1,5 do 5 godzin i prezentowane jest kilka wybranych gatunków win.

Komu podarować degustację wina?

  • Kobiecie, jako ciekawy prezent urodzinowy
  • Każdej osobie, która jest smakoszem wina
  • Mężczyźnie, który interesuje się sztuką serwowania wina

Atrakcja

Osoba obdarowana po wcześniejszej rezerwacji, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Degustacja odbywa się w grupie i trwa w zależności od miejsca od 1,5 do 5 godzin. Podczas sommelierskiego wykładu zaprezentowane zostanie kilka gatunków wina, uczestnik pozna historię oraz tajniki ich wytwarzania, a także sztukę dobierania wina do potraw. Dla uczestników degustacji przewidziany jest poczęstunek w formie przystawek (zależne od miejsca realizacji).

Wino na świecie

Mianem największych producentów win cieszą się kraje europejskie. W 2012 roku 44% światowej produkcji win stanowiły wina włoskie, hiszpańskie i francuskie. Wg badań najwięksi smakosze wina to Francuzi, Niemcy, Włosi, Chińczycy i Amerykanie, to w tych krajach odnotowano największą ilość wypitego wina. Polska także szczyci się bogatą historią. Wg badań archeologicznych już na przełomie IX i X wieku na terenach Małopolski uprawiano winorośl. Obecnie po wieloletniej przerwie nastąpiło odrodzenie winiarstwa na terytorium Polski, które skupiły się w województwie podkarpackim. Uprawiane są klasyczne i mieszane odmiany winorośli.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Degustacja to idealny prezent dla entuzjasty wina
  • Taki prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanego
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Chełmiec 220 zł Katowice 99 zł Łódź 139 zł Poznań 149 zł Tychy 70 zł Warszawa 219 zł Wrocław 95 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł