Degustacja win – Wrocław

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Degustacja trwa 2 godziny.

Lokalizacja

Winnica Jadwiga, ul. Jodłowa 73, Ozorowice, ok. 20 km od Wrocławia

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. W degustacji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Informacje dodatkowe

Voucher obejmuje degustację pięciu win połączoną ze zwiedzaniem winiarni i winnicy. Winiarnia znajduje się ok. 5 km od miejsca degustacji. Atrakcja realizowana jest w minimum 5-osobowych grupach w każdą sobotę o godz. 11. Na miejscu można zakupić wino.

Opinie (4)

2021-03-31

Idealny prezent od męża na dzień kobiet, kocham dobre wino. Bardzo mi się podobało, pyszne wina i bardzo klimatyczna winnica

2021-03-29

Degustację wina sprezentowała mi siostra. Wszystkie rodzaje były naprawdę pyszne, sama winnica zachwycająca, nie sądziłam że tak blisko mamy tak cudowny rodzimy biznes

2021-03-26

od dawna chcieliśmy poznać smaki najlepszych win, i w końcu sie udało dzięki Prezen Marzeń! Naprawdę super. Dwie godziny rozkoszy dla podniebienia!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Degustacja win – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Degustacja wina dla jednej osoby w Ozorowicach ok. 20 km od Wrocławia. Degustacja obejmuje pięć gatunków win i odbywa się w niewielkich grupach. Uczestnicy spotkania będą mogli również zwiedzić winiarnię i winnicę. Na atrakcję należy przeznaczyć ok. 2 godziny.

Komu podarować degustację win?

  • Bliskiej osobie, która uwielbia pić dobre wino
  • Miłośnikowi wina, który chętnie pozna nowe smaki
  • Każdemu, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat tego niezwykłego trunku

Degustacja win

Degustacja win to okazja do zasmakowania niesamowitych win z oferty Winnicy Jadwiga, w której trunki produkowane są z własnych upraw. Podczas degustacji osoba obdarowana spróbuje pięciu win. Atrakcja została dodatkowo wzbogacona w zwiedzanie winiarni w winnicy połączona z pogawędką o produkcji wina i uprawie winorośli. Winnica znajduje się w paśmie grzbietu południowego Wzgórz Trzebnickich, z którego szczytów rozpościera się przepiękny widok na Nizinę Śląską, z widocznym rozległym Wrocławiem oraz majestatycznym masywem Ślęży. Spotkanie odbywa się w minimum 5-osobowych grupach i trwa 2 godziny.

Winnica Jadwiga

Winnica Jadwiga to rodzinne przedsięwzięcie, którego utworzenie dojrzewało w jego właścicielach przez lata. Branżowe doświadczenie oraz pasja z czasem zaowocowały w powstanie winnicy, w której znajduje się bogata oferta win produkowanych z własnych upraw. Właścicielom zależy na utrzymaniu najwyższej jakości, pielęgnowaniu lokalnych tradycji i wartości. Zasoby winnicy znajdują się na terenie Wzgórz Trzebnickich – obszarze posiadającym jedne z najbardziej sprzyjających warunków do uprawy winnego krzewu w Polsce. Samodzielna uprawa winorośli i produkcja wina pozwala zagwarantować wyjątkowy smak i aromat, jakimi bez wątpienia charakteryzują się produkty Winnicy Jadwiga.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do poznania nowych smaków i gatunków wina
  • Pozwala poszerzyć wiedzę na temat ulubionego trunku
  • Degustacja wina to oryginalny prezent, który na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Cena: 160 zł

Opcja BEZ ENDU
16 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008439