Kurs Barmański - Zostań Barmanem

(19)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Szkolenie barmańskie pozwala opanować podstawowe umiejętności barmańskie oraz zdobyć wiedzę z zakresu przyrządzania klasycznych drinków. Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Przeprowadzany jest pod okiem instruktora szkoły barmanów i sommelierów.

Komu podarować szkolenie barmańskie?

  • przyjacielowi, którego fascynuje świat drinków
  • siostrze, która lubi zdobywać nowe umiejętności
  • osobie, która z chęcią pozna triki i sztuczki barmańskie

Atrakcja

Podczas spotkania z barmanem – instruktorem, obdarowany zostanie wprowadzony do świata drinków i koktajli. Na początku pozna szkło i przyrządy używane przez barmanów. Głównym punktem kilkugodzinnego szkolenia będzie poznanie podstawowych alkoholi, napojów, a także opanowanie zasad ich łączenia. Kolejnym etapem szkolenia będzie nauka dekoracji drinków i koktajli. W efekcie uczestnik dowie się jak przyrządzić od podstaw takie drinki jak: Mojito, Dry Martini, Cuba Libre, Margarita, Cosmopolitan, Pina Colada, Manhattan, Bloody Mary, B52, Sex on the beach i wiele innych.

Kurs jest adresowany przede wszystkim do amatorów, którzy pasjonują się barmaństwem. Szkolenie ma charakter atrakcji, zabawy, a ewentualne dyplomy są symboliczne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kilkudniowym, certyfikowanym kursem polecamy szkolenie barmanskie I stopnia.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • podarujesz możliwość zdobycia doświadczenia
  • umiejętności zdobyte na kursie pomogą zabłysnąć na każdym spotkaniu towarzyskim
  • szkolenie barmańskie jest zaskakującym upominkiem, z którego ucieszy się każdy początkujący barman

Cena od: 190 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: