Zapoznawcze szkolenie paralotniowe

(10)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe umożliwi przeżycie niesamowitych chwil podczas pierwszego lotu paralotnią. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Komu podarować szkolenie paralotniowe?

  • Miłośnikowi paralotniarstwa
  • Osobie aktywnej, która lubi nowe wyzwania
  • Każdemu, kto zawsze marzył o nauce latania

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe to doskonały pomysł na niezapomniany prezent dla wszystkich miłośników podniebnych podróży. Szkolenie pozwala poznać podstawy paralotniarstwa i ułatwia podjęcie decyzji o udziale w szkoleniu na pilota paralotni. Szkolenie zapoznawcze zakończone jest samodzielnym lotem na paralotni z niewielkiego wzniesienia.

Bezpieczeństwo

Wbrew pozorom, paralotniarstwo to jeden z bezpieczniejszych sportów. W statystykach urazowości nigdy nie pojawia się w pierwszej dziesiątce, co czyni go bezpieczniejszym niż wiele popularnych sportów, jak chociażby jazda na nartach, czy piłka nożna.

Dla wzmocnienia bezpieczeństwa lotów na paralotni ważny jest odpowiedni sprzęt, który podlega regularnej wymianie. Organizowane przez nas loty widokowe realizowane są wyłącznie na sprzęcie posiadającym ważną kartę paralotni z aktualnym dopuszczeniem do lotu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spełnić marzenie o nauce latania paralotnią
  • Może dać początek nowej pasji
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

Cena od: 459 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: