Wypożycz dmuchańca – Leszno

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej atrakcji.

Lokalizacja

Leszno, dokładny adres ustalany jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Z atrakcji korzystamy na bosaka.

Wymagania

Konieczny wcześniejszy kontakt z wykonawcą w celu ustalenia miejsca realizacji.

Informacje dodatkowe

Bezwzględny zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub substancji odurzających.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Wypożycz dmuchańca – Leszno

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Oferta dotyczy wynajmu jednego z dostępnych dmuchańców na terenie Leszna. Czas wynajmu i cena zależna jest od konkretnego modelu. Wykonawca zapewnia transport i przygotowanie atrakcji.

Komu podarować dmuchany park rozrywki?

  • osobie, która marzy o niezapomnianym przyjęciu,
  • dziecku, które uwielbia aktywne spędzanie czasu,
  • każdemu, kto kocha świetną zabawę.

Wynajem dmuchańca

Wypożyczenie dmuchanej atrakcji możliwe jest na terenie Leszna. W cenie zawarty jest transport, przygotowanie, rozłożenie i złożenie dmuchańca. Dla uczestników preferowany jest ubiór sportowy, korzystanie z atrakcji odbywa się na bosaka.

Dostępne atrakcje

Jump Ball - wynajem na 4h

Połączenie piłki nożnej, siatkówki oraz akrobatyki. Dwie drużyny liczące od 3 do 5 osób stają naprzeciwko siebie na wielkim dmuchanym boisku z trampolinami. Wymiary boiska to 18x13x6m. Prawie 250 metrów kwadratowych niezapomnianych wrażeń. Sama zabawa jest spektakularna i widowiskowa. Atakujący dzięki trampolinie po środku każdej połowy boiska, może wybijać się nawet na kilka metrów w górę.

WipeOut Machine - wynajem na 4h

Wipeout, czyli gigantyczny tor przeszkód dla dorosłych. Zmierzenie się z nim wymaga szybkości i koordynacji. To wielkich rozmiarów nadmuchiwane powietrzem urządzenie, na którym wcale nie będzie łatwo się utrzymać. Zabawa na torze Wipeou przeznaczona jest dla sześciu osób. Każda z nich stoi na dmuchanej macie, na specjalnych postumentach i ma za zadanie utrzymać się na nich jak najdłużej.

Piłkarski Dart - wynajem na 4h

Foot darts to świetna zabawa dla miłośników futbolu i rzutek – przeniesienie lokalowej, „barowej” rozrywki na zewnątrz i zestawienie jej z aktywnością fizyczną okazało się fantastycznym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Zasady zabawy są bardzo proste – gracze, stojąc w odległości kilku lub kilkunastu metrów od olbrzymich rozmiarów tarczy, mają za zadanie uzyskać jak największą ilość punktów w 5 strzałach. Podobnie jak w standardowym darcie gra kończy się w momencie, kiedy któryś z zawodników zdobędzie 301 punktów.

Dwuczęściowy tor przeszkód - wynajem na 4h

Prawie 80 metrów kwadratowych rywalizacji. Dzięki swoim rozmiarom gwarantuje niezapomniane przeżycia. Tor składa się z 2 połączonych części. Kilka przeszkód wymagających myślenia oraz sprawności ruchowej doskonale uzupełni każdą imprezę integracyjną, firmową czy piknik organizowany w plenerze.

Tor przeszkód ze zjeżdżalnią Minionki - wynajem na 4h

Tor przeszkód ze zjeżdżalnią dla dzieci to prawie 90 metrów kwadratowych wspaniałej zabawy! Dzieci nie będą chciały go opuścić! Gdy raz wejdą to tak szybko nie wyjdą. Psoty i harce nie opuszczą żadnego z nich. Nawet lepiej – pomogą dzieciom w lepszej kondycji fizycznej. Tak! Bo atrakcja ta gwarantuje dzieciom ruch w najwyższej dawce, poprzez skakanie, czołganie a także schylanie.

Wyspa Minionków - wynajem na 4h

Wyspa Minionków to ciekawe urozmaicenie każdej imprezy dziecięcej: imienin, urodzin, czy też nawet komunii. Przyciąga ona rzesze fanów tej popularnej animacji i gwarantuje świetną, a przede wszystkim bezpieczną zabawę miłośnikom dmuchanych atrakcji. Razem z torem przeszkód ze zjeżdżalnią, jak i samą zjeżdżalnią tworzy bajeczny zestaw atrakcji uświetniających zabawę w iście minionkowo-bananowym raju!

Duża zjeżdżalnia Frozen - wynajem na 4h

"Kraina Lodu” to przepiękna animacja produkcji Disney’a, to baśń o pięknych księżniczkach i uczuciu silniejszym niż magia. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - dziewczynki zapragną stać się księżniczką Elsą lub Anną, a chłopcy będą pod wrażeniem wyczynów Kristoff”a. Uroku tej animacji dodaje również bałwanek Olaf – śnieżny przyjaciel głównych bohaterów o miłym usposobieniu, lubiący się przytulać i bawić. Świetna ścieżka dźwiękowa, super bohaterowie, efekty 3D.

Średnia zjeżdżalnia Minionki - wynajem na 4h

Zjeżdżalnia średnia Minionki adresowana jest zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Umożliwia ona zjazd dzieciom z obu stron drabinki i to w doborowym towarzystwie Minionków. Dmuchana konstrukcja atrakcji zapewnia bezpieczny i miękki zjazd, a taże gwarantuje wyśmienitą zabawę wszystkim dzieciom chcącym spożytkować swój nadmiar energii.

Skocznia do skakania dla chłopców z piłkami - wynajem na 2h

Skocznia jest bezpieczną zabawą dla każdego dziecka. Obecność piłeczek w środku sprawia, że każdy upadek jest dodatkowo amortyzowany przez nie a jednocześnie odwraca uwagę od niego, co przyczynia się do jeszcze większego uśmiechu na twarzy dziecka wynikającego z bliskiej obecności kuleczek do zabawy.

Skocznia do skakania dla dziewczynek z piłkami - wynajem na 2h

Skocznia dla dziewczynek piłeczkami to fajna atrakcja wielu pikników oraz festynów. Może być także wynajęta na mniejsze spotkania towarzyskie, jak imieniny czy urodziny. Grono naszych opiekunów zapewnia wszelką opiekę podczas korzystania z dmuchańców, dzięki czemu nawet po zakończeniu zabawy w tym raju dla księżniczek magiczny nastrój pozostanie na dłużej.

Bramka licząca punkty - wynajem na 4 h

Bramka zliczająca celne trafienia to świetna zabawa opierająca się na rywalizacji. Idealnie sprawdzi się na event firmowy oraz zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Dmuchaniec posiada przyczepiane przyciski, które po każdym uderzeniu wydają charakterystyczny dźwięk i mienią się barwnymi kolorami. Do bramki można celować piłką, oddawać strzały z łuku lub pistoletów. Dmuchana tarcza zniesie wszystko!

To dobry pomysłna prezent, ponieważ

  • gwarantuje świetną rozrywkę podczas eventów,
  • to doskonała metoda integracji grupy,
  • to doskonała zabawa dla każdej grupy wiekowej.

Polecamy ten prezent na: