Wstęp do rodzinnego parku rozrywki w Bałtowie

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren parku.

Lokalizacja

Bałtów 8a

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda ma wpływ na realizację prezentu. Niektóre obiekty / atrakcje mogą być nieczynne z powodu złych warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Strój dowolny, wygodny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Park jest przystosowany do wizyt osób niepełnosprawnych i niewidomych.

Opinie (8)

2020-06-12

Prezent dla znajomych zupełnie bez okazji. Wybraliśmy się z dzieciakami i jesteśmy zachwyceni. Piękne miejsce, które polecam rodzinom z dziećmi, atrakcje na każdym kroku.

2020-05-15

To świetny prezent dla każdego! Ja z żoną wybraliśmy voucher do parku w ramach Karty Podarunkowej, którą otrzymałem z pracy. Myśleliśmy, że to miejsce tylko dla rodzin z dziećmi. Nic bardziej mylnego. Jest tam także sporo atrakcji dla dorosłych jak rollercoaster, zwierzyniec, Polska w miniaturze itp. Na pewno jeszcze tam wrócimy!

2020-04-24

Super! Dzieci zachwycone możliwością wejścia do każdej strefy. Idealny urodzinowy prezent dla dziecka.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Wstęp do rodzinnego parku rozrywki w Bałtowie

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Wstęp do rodzinnego parku rozrywki w Bałtowie. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren parku, gdzie obdarowani będą mogli zwiedzić w sumie osiem stref tematycznych.

Pamiętaj !!! Przed planowaną wizytą w parku, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem rezerwacji.

Komu podarować wstęp do parku rozrywki ?

  • Rodzinie, która preferuje aktywne formy wypoczynku
  • Dzieciom, które pasjonują się światem dinozaurów
  • Bliskim, którzy szukają ciekawego pomysłu na wspólny czas

Wstęp do rodzinnego parku rozrywki

Wstęp JuraParku w Bałtowie to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Voucher upoważnia do korzystania z aż ośmiu atrakcji dostępnych na terenie parku: JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Sabatówka, Polska w miniaturze, Park rozrywki, Kino oraz Rollercoaster. Bilet wstępu obejmuje jednorazowe wejście bez limitu czasu w godzinach otwarcia parku.

Dostępne atrakcje

JuraPark – blisko kilometrowa ścieżka dydaktyczna, na której znajduje się ok. 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Cała trasa została podzielona na okresy geologiczne, dzięki czemu możemy chronologicznie poznawać burzliwą historię gatunku.
Muzeum Jurajskie – wystawa “Powrót do przeszłości” zaaranżowana w bałtowskim muzeum dinozaurów, w sposób niezwykle obrazowy przedstawia dzieje życia na Ziemi. Tworzące ją eksponaty przedstawiają obraz życia w różnych częściach świata oraz różnych erach.
Prehistoryczne Oceanarium – to atrakcja symulująca podwodny świat sprzed milionów lat. Jej uczestnicy mogą odkryć piękno morskich głębin i stanąć oko w oko z prehistorycznymi gatunkami zwierząt morskich przedstawianych w naturalnych rozmiarach.
Sabatówka – magiczne miejsce, które przenosi w świat wiedźm, czarownic i białej magii. Czarownice przygotowały dla odwiedzających ciekawe gry, zabawy i animacje.
Polska w miniaturze – to park miniatur uformowany na kształt Polski. Jego obszar o powierzchni ok. 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami i krainami geograficznymi, przedstawia najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, znajdujące się w granicach Polski.
Park Rozrywki – kompleks wyposażony w karuzele, rollercoastery, dmuchańce, trampoliny, gokarty, plac zabaw i wiele innych. Przygotowane atrakcje umożliwiają świetną zabawę zarówno dzieciom i dorosłym.
Kino – kino 5D stanowiące część Parku Rozrywki, którego technologia pozwala widzom poczuć się uczestnikami scen rozgrywających się na ekranie.
Rollercoaster – bałtowska kolejka górska dostępna w Parku Rozrywki, spełniająca wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa. Zjazd kolejką gwarantuje uczestnikom dużo radości i sporą dawkę adrenaliny.

Rodzaje biletów

  • Bilet Normalny (Pakiet Kompleksowy)
  • Bilet Ulgowy (Pakiet Kompleksowy)

Bilet ulgowy – dzieci od 4-go roku życia i młodzież szkolna, studenci, emeryci, renciści – za okazaniem ważnej legitymacji.

Park Rozrywki Bałtów

Park Bałtów to pierwszy w Polsce park dinozaurów, który powstał w związku z odkrytymi na jego terenie autentycznymi śladami prehistorycznych gadów. Jego główną atrakcją są realistyczne rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które co roku przyjeżdża zobaczyć rzesza turystów z całego kraju. Obecnie Bałtowski Kompleks Turystyczny zajmuje obszar około 100 ha i jest najbardziej zróżnicowanym pod względem atrakcji obiektem rozrywkowym w Polsce. Przygotowane atrakcje wykorzystują bezpośredni kontakt z dzikimi zwierzętami i nowoczesną technologię, zapewniając sporą dawkę emocji i wrażeń. JuraPark Bałtów to idealne miejsce zarówno na jednodniowy pobyt, jak i rodzinny weekendowy wypad.

Park Bałtów to dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spędzenia miłych chwil w gronie bliskich
  • Wizyta w Parku Bałtów dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń
  • Obdarowani sami zdecydują o dogodnym dla siebie terminie wycieczki do parku
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Bałtów  - kliknij żeby zmienić

Bałtów   (zmień)

Cena:

Rodzaj biletu:  Bilet normalny

Cena: 94 zł

 BEZ ENDU  9,40 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny