Wieczór kawalerski w escape room – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Kraków, ul. Westerplatte 5

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Obdarowany może zabrać ze sobą na miejsce osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Zabrania się korzystania z atrakcji osobom pod wpływem alkoholu, a także takich, których oznaki zewnętrzne wskazują na: choroby skóry, rany, trudności w oddychaniu, zaburzenia równowagi, neurologiczne lub układu krążenia, padaczkę, choroby zakaźne, brak higieny osobistej, częste iniekcje dożylne.

Informacje dodatkowe

Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Obsługa po przybyciu na miejsce podaje zasady dotyczące udziału w pokazie oraz przedstawia dostępne wersje pokazowe. Jeżeli nie uda się wybrać nic z przedstawionych wersji przez obsługę, istnieje możliwość stworzenia indywidualnej opcji dla grupy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Wieczór kawalerski w escape room – Kraków

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jeśli planujesz niezapomniany wieczór kawalerski dla przyjaciela i szukasz atrakcji, które zapewnią emocje, zabawę i wspólne przeżycia z przyjaciółmi, to voucher na wieczór kawalerski w escape roomie w Krakowie jest doskonałym wyborem! To nie tylko gra, to również niezapomniana przygoda. Atrakcja przeznaczona jest dla 10 osób i trwa 30 minut.

Komu podarować wieczór kawalerski w escape roomie w Krakowie?

  • przyjacielowi, który niedługo się żeni,

  • bratu, jako prezent przedślubny,

  • znajomemu, który chciałby spędzić ostatni wieczór wolności w nietypowy sposób.

Wieczór kawalerski w escape room

Wieczór Kawalerski jest okazją jedyną w swoim rodzaju, dlatego też przygotowane atrakcje muszą sprostać temu wymaganiu. Wizyta w escape roomie to bardzo dobry pomysł na rozkręcenie imprezy już na samym starcie. Warto zapewnić sobie niepowtarzalną i cieszącą się ogromnym powodzeniem formę rozrywki, jaką jest wizyta w domu strachu. Fear Factory umożliwia stworzenie pokazu indywidualnego i dostosowanego do grupy. Nasi aktorzy dostarczają niesamowitych wrażeń i adrenaliny, a przyszły Pan młody będzie miał zapewnione specjalne atrakcje. Uczestnicy zabawy otrzymają 20-25 zdjęć z najlepszych momentów pokazu.

Fear Factory

Odwiedzając Fear Factory w Krakowie, należy być przygotowanym na niezapomniane doświadczenie, które wstrząśnie najgłębszymi lękami. To nie jest zwykły dom strachu – to miejsce, w którym najbardziej przerażające koszmary ożywają! Po wejściu do Fear Factory obdarowani znajdą się w ciemnych, zakręconych korytarzach i komnatach, które pełne są przerażających dźwięków, efektów dźwiękowych i iluzji optycznych. Każdy krok w tym miejscu wypełniony jest napięciem i niepewnością, a każdy zakręt kryje w sobie kolejne zaskakujące przeszkody. Uczestnicy nie wiedzą, co czeka ich za rogiem, co sprawia, że poziom adrenaliny wzrasta z każdą chwilą.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • zapewnia niesamowite emocje,

  • pozwala przeżyć wyjątkową atrakcję w gronie przyjaciół,

  • podnosi poziom adrenaliny we krwi.

pinezka

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 750 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0015376