Weekendowy kurs fotografii – Łódź

Weekendowy kurs fotografii w Łodzi to zajęcia skierowane do wszystkich miłośników fotografowania, zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych, którzy chcą zgłębić wiedzę w tej dziedzinie oraz poszerzyć zakres swoich umiejętności. Zatem jeśli masz swój aparat i pragniesz, by jego potencjał został w końcu wykorzystany, wybierz się na weekendowy kurs fotografii w Łodzi. Wraz z fotografem omówisz budowę swojego aparatu, poznasz jego zaawansowane funkcje oraz znaczenie poszczególnych przycisków i pokręteł na korpusie. Dzięki lekcji fotografowania poznasz siłę światła i jego oddziaływania na jakość zdjęcia. Światło dzienne w plenerze czy też światło sztuczne w zamkniętych pomieszczeniach zacznie odgrywać pierwszoplanową rolę na Twoich fotografiach. Zaznajomisz się także z technikami utrwalania ruchu i akcji na zdjęciach. Obraz nie będzie już rozmazany jak dotąd, a zdjęcie idealnie uchwyci moment ruchu. Nie będą Ci obce również pojęcia perspektywy czy kompozycji zdjęcia. Mówiąc krótko, zajęcia zoowocują niezwykle cennymi umiejętnościami, które umożliwią Ci wykonanie naprawdę profesjonalnych zdjęć. Po ukończonym kursie, fotografowanie przyniesie Ci jeszcze więcej przyjemności i z pewnością stanie się Twoją pasją.

Zajęcia obdywają się w trybie weekendowym. Dzięsięciogodzinna nauka fotografowania podzielona została na dwa pięciogodzinne bloki. Kurs realizowany jest przez 2 dni, każdego dnia odbywa się 5 godzin nauki fotografowania.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 56 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Łagiewnicka 80/98, Studio Fotowytwórnia - sesje realizowane w studiu, w plenerze lub na terenie Łodzi dojazd do Klienta do domu.

 • Czas trwania

  Kurs trwa dwa dni, każdego dnia realizowane są zajęcia w wymiarze 5 godzin. Łącznie 10 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Należy wziąć ze sobą własny aparat, instrukcję obsługi aparatu, zapas naładowanych akumulatorów/baterii, czystą kartę pamięci, posiadane obiektywy, notatnik i długopis.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupie. Zajęcia realizowane są w weekendy, średnio raz na miesiąc.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności