Weekend OFF ROAD dla dwojga - dwudniowa wyprawa

Weekend OFF ROAD to dwudniowa wyprawa terenowym samochodem wraz z noclegiem dla dwóch osób. Oprócz licznych przeszkód terenowych, na uczestników czekają także przepiękne widoki.

Komu podarować weekend OFF ROAD?

  • Każdemu, kto nie boi się ubrudzić podczas jazdy w terenie
  • Fanom terenowej jazdy
  • Parze, która chcę w oryginalny sposób spędzić wspólny czas

Atrakcja

Po rejestracji uczestników, realizowane jest szkolenie, które ma na celu zapoznanie uczestników z pojazdem oraz zasadami bezpieczeństwa. Po przeszkoleniu rozpoczyna się dwudniowa wyprawa samochodem terenowym. Po pierwszym dniu przeprawy, na uczestników czeka odpoczynek (nocleg), a drugiego dnia powrót. Na trasie uczestnicy mogą liczyć na wszelkie przeszkody terenowe z niemal całkowitą pewnością użycia wyciągarki a także na przepiękne widoki.

OFF ROAD

W dosłownym tłumaczeniu znaczy „poza drogą”, więc off road utożsamiany jest z jazdą po nieutwardzonej nawierzchni. Jazdę off road podzielić można na zabawę rekreacyjną i rajdy, które są przeprawami przez różnego rodzaju przeszkody np. rzeki, strome zjazdy, koleiny itd. W większości zawody jakie są organizowane na terenie Polski mają charakter otwarty i udział mogą brać także osoby bez licencji rajdowych.

Bezpieczeństwo

Podczas wycieczki weekendowej OFF ROAD nad przebiegiem całej atrakcji czuwa doświadczony instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany, starannie przygotowywany i kontrolowany. Samochód terenowy wyposażony jest w wyciągarkę, dzięki której żadna sytuacja na drodze nie będzie stanowić problemu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz oryginalny prezent dla dwóch osób
  • Stwarzasz możliwość uczestnictwa w nietypowej wycieczce
  • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Świecie 1 799 zł Wrocław 2 099 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł