Weekend OFF ROAD dla dwojga – dwudniowa wyprawa – Wrocław

1
2099

Jazda samochodem osobowym po równej nawierzchni stała się niemalże rutyną dla miłośników motoryzacji. Jeśli chcecie zdobyć nowe, motoryzacyjne doświadczenie koniecznie musicie wziąć udział w jeździe off road dla dwojga. Jazda off road we Wrocławiu to niezwykłe wyzwanie, a prezent w postaci off roadu może okazać się fantastycznym sposobem na spędzenia wspólnie wolnego czasu. Zatem spróbujcie swoich sił podczas jazdy off road i walki z przeszkodami stworzonymi przez przyrodę. Przed Wami dwudniowa wyprawa off road po malowniczych górach Kaczawskich. Będziecie musieli zmierzyć się z trudnościami napotkanymi na trasie, z wymagającym, górzystym terenem, pełnym wzniesień i nagłych spadków wysokości terenu. Do przemierzania górskich szlaków posłuży Wam auto terenowe z napędem na cztery koła. Profesjonalny instruktor będzie towarzyszył Waszej wyprawie. To właśnie dzięki jego obecności poznacie budowę samochodów terenowych, zdobędziecie umiejętność wykonywania manewrów za kierownicą w trudnym, górzystym, często wodnym lub mocno błotnistym terenie. Zdobędziecie wiedzę na temat wyposażenia auta, takiego jak reduktor czy blokada dyferencjału. Opanujecie technikę używania sprzęgła i dostosowania biegu do zaistniałej sytuacji. Będziecie w pełni gotowi do tego, by wykorzystać możliwości auta terenowego w 100%. Niejednokrotnie użyjecie wyciągarki, by móc zmierzać dalej szlakiem przejażdżki. Podczas wyprawy off road zadbamy także o fantastyczną atmosferę. Wieczorne ognisko wśród pięknego górskiego krajobrazu będzie dla Was chwilą wytchnienia po dniu pełnym wrażeń.

 

Cena obejmuje: jazdę samochodem terenowym (w sobotę w godzinach 9:00 – 18:00, w niedzielę w godzinach 9:00 – 14:00), opiekę instruktorską, zakwaterowanie, wyżywienie (w sobotę ognisko i obiadokolacja, w niedzielę śniadanie i suchy prowiant).

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.3/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Góry Kaczawskie (ok. 80 km dojazdu)

 • Czas trwania

  Weekend off road dla dwojga trwa 2 dni, sobotę i niedzielę. Uczestnicy jeżdżą jednym samochodem.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, określone weekendy - soboty i niedziele.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane muszą posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Janek4224

Fantastycznie się bawiliśmy! Fajnie jest usiąść za kółkiem takiej potężnej bestii. Na trasie faktycznie napotykaliśmy różne przeszkody ale ich pokonywanie dało nam dużo satysfakcji! Myślę, że każdy kto lubi samochody i jazdę za kierownicą byłby usatysfakcjonowany z takiego prezentu. My byliśmy baaardzo!

#Barysiak

Jestem ogromną fanką motoryzacji, a mój mąż podziela ze mną tę pasję. Dlatego dla nas ta wyprawa offroad'owa po górach Kaczewskich była czymś extra! Teren naprawdę dość ciężki, górzysty ale my daliśmy radę! W dużej mierze dzięki instruktorowi - to naprawdę profesjonalista w tej dziedzinie, prawdziwy weteran jazdy w terenie. Polecam serdecznie!

#motyl

Dostaliśmy właśnie taki prezent z okazji ślubu. Nasi znajomi wiedzą, że uwielbiamy auta i to w każdym wydaniu! Sprawili nam niesamowitą niespodziankę, czegoś takiego się nie spodziewaliśmy! Jazda offroad to naprawdę wyzwanie za kierownicą, raz się porządnie zakopaliśmy ale wspólnymi siłami udało nam się wyprowadzić terenówkę na prostą! Super przygoda! Dziękujemy!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product