Weekend dla dwojga z jazdą OFF ROAD 4x4 — Jelenia Góra

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

3 dni/2 noce. Jazda OFF ROAD trwa 2 godziny.

Lokalizacja

Wojcieszów, ul. Turystyczna 1 (ok. 20 km od Jeleniej Góry)

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację wyprawy OFF ROAD.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, który można zabrudzić. Sugerujemy zabrać strój kąpielowy, ponieważ na terenie pensjonatu znajduje się basen.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Atrakcja dla osób powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Weekend dla dwojga z jazdą OFF ROAD 4x4 — Jelenia Góra

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Pensjonacie Pod Chmielarzem w Sudetach. Pensjonat położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, gór i szlaków rowerowych w Wojcieszowie, ok. 20 km od Jeleniej Góry. Na pakiet pobytowy składa się trzydniowy nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, ognisko, obiadokolacja, 2-godzinna wyprawa w góry samochodami terenowymi, gra terenowa questing oraz korzystanie z wioski SPA przez 1 godzinę.

Komu podarować weekend dla dwojga z jazdą OFF ROAD 4x4?

  • Parom, które poszukują niezapomnianej przygody.

  • Entuzjastom jazdy terenowej i motoryzacji.

  • Miłośnikom aktywnego wypoczynku.

Weekend dla dwojga z jazdą OFF ROAD 4x4

Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Pensjonacie Pod Chmielarzem w Wojcieszowie to 2 noce, które są idealną okazją, aby połączyć romantyczny wypoczynek z ekscytującą przygodą. Zakwaterowanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, gór. Przejażdżka realizowana jest samochodem terenowym Nissan Patrol. Przed jej rozpoczęciem odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem, który zapozna z zasadami bezpieczeństwa i obsługą pojazdu.

Plan wyjazdu:

  • Sobota: 2-godzinna wyprawa w góry samochodami terenowymi (Nissan Patrol), ognisko, powrót do miejsca zakwaterowania. Wyżywienie w sobotę: śniadanie, ognisko i obiadokolacja.

  • Niedziela: gra terenowa questing, powrót do miejsca zakwaterowania, wykwaterowanie. Wyżywienie w niedzielę: śniadanie i suchy prowiant.

  • Opieka instruktora oraz geologa/przyrodnika.

  • Korzystanie z wioski SPA przez 1 godzinę.

Trasa przejazdu

Teren przepięknych Gór Kaczawskich, nazywany Krainą Wygasłych Wulkanów, ma do zaoferowania nie tylko niezwykłe widoki, ale i atrakcje dla fanów mocnych wrażeń. Na trasie czeka szereg przeszkód terenowych, takich jak: trawersy, strome zjazdy i podjazdy, błotniste lagry i brody. Szereg atrakcji zapewnią także powalone drzewa, głębokie rowy, czy przejazd przez rzekę. Wymagający teren nie pozwoli się nudzić, sprawi, że konieczne będzie wyciąganie auta z błota za pomocą liny, wyciągarki, a nawet własnych mięśni.

Nissan Patrol

Nissan Patrol to japońskiej produkcji terenowy model samochodu, produkowany od 1951 roku. Samochód ten uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród terenówek. Model Y61 zaczął być produkowany w 1997 roku. Wykorzystywany do jazdy OFF ROAD, wyposażony jest w niezbędne akcesoria, tj. wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, łopaty, itp.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • łączy w sobie przygodę i relaks w pięknej scenerii Sudetów,

  • oferuje wyjątkowe doświadczenie jazdy terenowej, które długo pozostanie w pamięci,

  • wręczysz gotowy i oryginalny prezent.

pinezka

Jelenia Góra   (zmień)

Cena:

Cena: 3 755 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0016387