Voucher na strzelnicę – Lublin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Ok. 2 godziny.

Lokalizacja

Lubelskie Centrum Strzeleckie, ul. Metalurgiczna 3, Lublin

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Minimalny wiek to 18 lat.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wynajęcie stanowiska strzeleckiego z opieką instruktora, szkolenie z zasad bezpieczeństwa i posługiwania się bronią, tarcze, ochronę oczu i słuchu oraz dowolną kombinację broni dostępnej w naszej zbrojowni.

Ważność vouchera

365

2020-06-08
4/5

strzelnica

Idealny pomysł na prezent. Możliwość wykorzystania vouchera wedle własnych upodobań w granicach 200 zł.

2020-04-15
5/5

Voucher na strzelnicę

Voucher kupiłem w prezencie dla ojca. Łatwy zakup i szybka dostawa vouchera do domu. Ojciec był bardzo zadowolony z realizacji i opieki na strzelnicy. Polecam.

2020-02-19
5/5

Strzelnica

Super prezent, profesjonalna obsługa, dzięki za dobrą zabawę :)
Polecam!

2019-12-05
5/5

strzelanie

Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, dosłownym Prezentem Marzeń;) Mąż zadowolony i to jest dla mnie najważniejsze.

2019-12-03
4/5

świetny prezent , zmienił mój punkt widzenia.

Lubie filmy pełne akcji , tam broń to codzienność. W prezencie dostałem strzelanie i jestem zaskoczony , jak głośny jest strzał i jak bardzo duża jest to siła uderzająca o nadgarstki a do broni maszynowej trzeba się dobrze ustawić bo można zęby sobie wybić jak ktoś się nie słucha instruktora, jestem zaskoczony, teraz inaczej patrze na strzelanie.
To był świetny prezent.

2019-12-03
5/5

Strzelnica

Bardzo profesjonalne podejście zarówno do Klienta przy zakupie biletu jak i w trakcie realizacji na strzelnicy. Jestem zadowolony i polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Voucher na krytą strzelnicę w Lublinie o wartości 200 zł. Osoba obdarowana może wykorzystać voucher na strzały z dowolnej broni z oferty strzelnicy. Pobyt w obiekcie trwa ok. 2 godziny.

Komu podarować voucher na strzelnicę?

  • Bliskiej osobie, która interesuje się bronią i militariami
  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Miłośnikowi adrenaliny i przygód

Voucher na strzelnicę

Voucher na strzelnicę to doskonale dopasowany do oczekiwań prezent. Bon podarunkowy o wartości 200 zł wykorzystać można na dowolne usługi z oferty krytego obiektu strzeleckiego w Lublinie. Osoba obdarowana sama decyduje z jakiej broni chce strzelać, a przy tym może również polegać na wiedzy i doświadczeniu instruktorów, którzy pomogą przygotować pakiet pod kątem zainteresowań i preferencji. W ramach vouchera uczestnik otrzyma bezpieczne i samodzielne stanowisko strzeleckie, opiekę instruktora, tarcze oraz dowolną kombinację magazynków i broni z oferty.

O strzelnicy

Lubelskie Centrum Strzeleckie to kryta i świetnie wyposażona strzelnica oferująca aż 12 torów z tarczociągami na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Stanowiska o szerokości 130 cm zapewniają komfortowe warunki dla strzelających i instruktorów, a szybkie transportery tarcz pozwalają maksymalnie wykorzystać czas spędzony na strzelnicy. Strzelanie nie kończy się na papierowych tarczach – tory są wyposażone w obrotnice oraz gongi stalowe. Duży wybór broni zadowoli nawet najbardziej wymagającego strzelca.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala wybrać broń zgodnie ze swoimi preferencjami
  • Jest okazją, by sprawdzić się w roli strzelca
  • To podarunek pełen emocji, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Lublin  - kliknij żeby zmienić
Lublin   (zmień)

Cena:

Wartość vouchera:  200 zł

Cena: 200 zł

Ocena 

5/5
6