Voucher do Yasumi SPA – Chorzów

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Voucher może być przeznaczony na dowolne usługi z oferty Yasumi SPA w Chorzowie. Czas trwania zależy od wybranego zabiegu.

Lokalizacja

Yasumi, ul. Gawrecka 2, Chorzów

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Voucher do wykorzystania na regularną ofertę salonu. Nie łączy się z promocjami i kuponami rabatowymi. Voucher należy zrealizować podczas jednej wizyty.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Voucher do Yasumi SPA – Chorzów

FAQ

16.09.2020
Czy moge podzielić ten voucher na pół i pójść za zabiegi razem z koleżanką?
Odpowiedź z 16.09.2020
Istnieje taka możliwość, natomiast należy poinformować o tym naszego podwykonawcę podczas rezerwacji, aby zabukować miejsce dla dwóch osób.
16.09.2020
Czy jeśli na miejscu zdecyduje się na zabieg to mogę dopłacić różnicę?
Odpowiedź z 16.09.2020
Tak, jak najbardziej.
16.09.2020
Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Odpowiedź z 16.09.2020
Zabiegi i masaże mogą być wykonane od 16 roku życia za zgodą rodzica. Jeśli chodzi o młodsze dzieci, to jest to kwestia indywidualna.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Voucher do Yasumi SPA w Chorzowie umożliwiający wybór dowolnego zabiegu z oferty salonu. W zależności od wybranego wariantu voucher ma wartość 100, 150, 200 lub 250 zł.

Komu podarować voucher do Yasumi SPA?

  • Siostrze, której trudno trafić w gust
  • Kobiecie, która ceni sobie piękny wygląd
  • Każdej osobie, która uwielbia zabiegi w SPA

Voucher do Yasumi SPA

Osoba, która otrzyma voucher do SPA, po wcześniejszej rezerwacji terminu, stawia się w salonie Yasumi z ważnym odcinkiem vouchera. Bon podarunkowy do Yasumi SPA w Chorzowie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są pewne z jakiego zabiegu ucieszyłaby się bliska osoba, której chcą sprawić prezent. Przed ustaleniem daty warto zapoznać się z ofertą oraz cennikiem Yasumi SPA w Chorzowie, by wybrać zabieg, który najlepiej odpowiada aktualnym potrzebom. Wcześniejszy wybór zabiegu jest także ważną informacją dla salonu. Kosmetolodzy mogą zarezerwować odpowiedni gabinet oraz wystarczającą ilość czasu. Voucher upoważnia do wyboru dowolnego masażu lub zabiegu na twarz/ciało.

Yasumi Chorzów

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Mają charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów, a do ich przeprowadzenia wykorzystywane są najwyżej jakości preparaty marki produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawdzi się niezależnie od wieku
  • Zadowoli nawet najbardziej wymagającą kobietę
  • Daje możliwość dostosowania zabiegu do swoich aktualnych potrzeb

Polecamy ten prezent na: