Twoja pierwsza sesja zdjęciowa – Poznań

3781

Profesjonalna sesja zdjęciowa będzie doskonałym sposobem, aby poczuć się jak modelka w świetle reflektorów. Masz szansę, aby stanąć przed obiektywem i pozować do profesjonalnych fotografii. 

Wiążesz swoją przyszłość z modelingiem? Nasze zdjęcia idealnie będą się nadawać do Twojego portfolio. Po naszej sesji zdjęciowej, z pewnością olśnisz potencjalnych pracodawców swoją urodą i pewnością siebie.

Nie planujesz zostać modelką? Profesjonalna sesja zdjęciowa, to prezent o jakim marzy każda kobieta. Niesamowite zdjęcia, do których można powrócić w każdej chwili. Nietuzinkowy sposób na spędzenie wolnego czasu, jak i zdobycie nowych doświadczeń.

Sesja zdjęciowa jest przeżyciem, które na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Masz pomysły ma swoją pierwszą sesję zdjęciową, fotograf na pewno wykona takie zdjęcia, o jakich zawsze marzyłaś. Możesz też pozwolić, aby nasz doświadczony fotograf doradził, pokierował Tobą przed obiektywem.

Sesja zdjęciowa w Poznaniu, będzie się odbywać w studio fotograficznym lub w plenerze i potrwa 2 godziny. Profesjonalny makijaż, na pewno podkreśli kobiece piękno, a uczesanie doda blasku. 

Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej będą wykonywane fotografie w jednej stylizacji. Jej efektem będzie 10 zdjęć, na płycie CD. Osoba obdarowana sama wybiera zdjęcia, które spełniają jej oczekiwania.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.3/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Czas trwania sesji to około 2 godzin.

 • Pogoda

  Sesja realizowana w studio fotograficznym lub w plenerze. Sesja w plenerze jest zależna od pogody.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem. Profesjonalny wizaż i uczesanie gwarantują sesję na najwyższym poziomie.

 • Obowiązujący strój

  Strój/stroje obdarowana przynosi sama. Podczas sesji wykonane są zdjęcia w 1 stylizacji.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 10 zdjęć graficznie obrobionych ( obdarowany sam je wybiera z przesłanego maila). Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane będą na CD w pudełku z profesjonalnym, indywidualnym nadrukiem.

#Ola Maniak

Bardzo się cieszę z tego prezentu, zdjęcia wyszły pięknie, chyba odkryłam w sobie nową pasję!! Od zawsze podziwiałam modelki w czasopismach, a teraz sama się nią stałam hihihii :D

#Oluśś$$

Świetny pomysł na niezapomniany prezent dla drugiej osoby :) ja wybrałam dla siebie sesję w plenerze, żeby uwiecznić się na tle pięknej jesiennej przyrody...polecam

#MadziaSadzia

super się bawiłam, to była niezła przygoda!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności