Twoja pierwsza sesja zdjęciowa – Poznań

1

Profesjonalna sesja zdjęciowa będzie doskonałym sposobem, aby poczuć się jak modelka w świetle reflektorów. Masz szansę, aby stanąć przed obiektywem i pozować do profesjonalnych fotografii. 

Wiążesz swoją przyszłość z modelingiem? Nasze zdjęcia idealnie będą się nadawać do Twojego portfolio. Po naszej sesji zdjęciowej, z pewnością olśnisz potencjalnych pracodawców swoją urodą i pewnością siebie.

Nie planujesz zostać modelką? Profesjonalna sesja zdjęciowa, to prezent o jakim marzy każda kobieta. Niesamowite zdjęcia, do których można powrócić w każdej chwili. Nietuzinkowy sposób na spędzenie wolnego czasu, jak i zdobycie nowych doświadczeń.

Sesja zdjęciowa jest przeżyciem, które na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Masz pomysły ma swoją pierwszą sesję zdjęciową, fotograf na pewno wykona takie zdjęcia, o jakich zawsze marzyłaś. Możesz też pozwolić, aby nasz doświadczony fotograf doradził, pokierował Tobą przed obiektywem.

Sesja zdjęciowa w Poznaniu, będzie się odbywać w studio fotograficznym lub w plenerze i potrwa 2 godziny. Profesjonalny makijaż, na pewno podkreśli kobiece piękno, a uczesanie doda blasku. 

Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej będą wykonywane fotografie w jednej stylizacji. Jej efektem będzie 10 zdjęć, na płycie CD. Odbarowana sama wybiera zdjęcia, które spełniają jej oczekiwania.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Poznań 299 zł

Ocena atrakcji

4.3/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Czas trwania sesji to około 2 godzin.

 • Pogoda

  Sesja realizowana w studio fotograficznym lub w plenerze. Sesja w plenerze jest zależna od pogody.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem. Profesjonalny wizaż i uczesanie gwarantują sesję na najwyższym poziomie.

 • Obowiązujący strój

  Strój/stroje obdarowana przynosi sama. Podczas sesji wykonane są zdjęcia w 1 stylizacji.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 10 zdjęć graficznie obrobionych ( obdarowany sam je wybiera z przesłanego maila). Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane będą na CD w pudełku z profesjonalnym, indywidualnym nadrukiem.

#Ola Maniak

Bardzo się cieszę z tego prezentu, zdjęcia wyszły pięknie, chyba odkryłam w sobie nową pasję!! Od zawsze podziwiałam modelki w czasopismach, a teraz sama się nią stałam hihihii :D

#Oluśś$$

Świetny pomysł na niezapomniany prezent dla drugiej osoby :) ja wybrałam dla siebie sesję w plenerze, żeby uwiecznić się na tle pięknej jesiennej przyrody...polecam

#MadziaSadzia

super się bawiłam, to była niezła przygoda!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności