Twój Portret – Sesja zdjęciowa – Łódź

Marzysz o profesjonalnej sesji zdjęciowej? Z zazdrością spoglądasz na okładki światowych magazynów? Chciałabyś choć raz stanąć przed obiektywem niczym prawdziwa gwiazda lub modelka? Spełnienie Twoich najskrytszych marzeń jest w zasięgu ręki. Profesjonalna sesja zdjęciowa w Łodzi to niepowtarzalna okazja, byś choć raz poczuła się niczym prawdziwa celebrytka. Sesja zdjęciowa ujarzmi Twoje piękno i każde oblicze. Na wstępie profesjonaliści zajmą się Twoim wizerunkiem. Zadbają o piękny makijaż, który podkreśli Twoje atuty. Proponujemy zabrać kilka własnych stylizacji i dodatków (np. kapelusz, chustę, biżuterię), by każde zdjęcie było zupełnie odmienne i obrazowało Twój charakter. Twoje własne gadżety będą identyfikować indywidualny charakter zdjęć i Twojej osobowości. Fotograf zadba o każdy najdrobniejszy szczegół i stworzy niezwykle przyjazną atmosferę, dzięki której błysk fleszy nie będzie Cię onieśmielał. W zależności od indywidualnego wyboru profesjonalna sesja w Łodzi możliwa jest do zrealizowania zarówno w studio jak i w plenerze. Osobiście zdecydujesz czy efektem sesji mają być klasyczne portrety czy może zdjęcia wykonywane w miejskiej scenerii, w otoczeniu opuszczonych łódzkich budynków pofabrycznych, popularnych murali, a może wśród miejskiego gwaru na ulicy Piotrkowskiej.

Płatnosci mobilne

Cena:

240 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Łagiewnicka 80/98, Studio Fotowytwóniac - sesje realizowane w studiu, w plenerze lub na terenie Łodzi dojazd do Klienta do domu.

 • Czas trwania

  Sesja wraz z wizażem trwa około 1,5 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Podczas sesji możliwa będzie zmiana kreacji. Proponujemy zabrać ze sobą dodatkowe akcesoria (np. kapelusz, chusta, biżuteria).

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Na miejscu zapewniony make - up.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 10 graficznie obrobionych zdjęć, prezentacja multimedialna oraz zdjęcia w formacie cyfrowym.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności