Trwała depilacja – Lublin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Prezent obejmuje 1 zabieg na wybraną partię ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, pachy, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, pośladki, uda, kolana, łydki, stopy, plecy (góra), plecy (dół). Czas trwania zależy od wybranego obszaru.

Lokalizacja

YASUMI Lublin, ul. Zana 11A

Pogoda

Prezent całoroczny. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny. Salon zapewnia akcesoria typu: szlafrok, ręcznik, klapki, opaska na włosy, myjka, pata pod prysznic itp.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Występują przeciwwskazania do zabiegu, proszę się z nimi zapoznać są szczegółowo opisane w opisie prezentu na naszej stronie internetowej.

Ważność vouchera

365

2019-06-10
4/5

Laserowa depilacja

Otrzymałam w prezencie od mamy. Bezbolesne 6 zabiegów na pachy i jest prawie ok :) Polecam !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

29.07.2020

Jak często należy powtarzać zabieg?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
 Dla uzyskania pełnego efektu konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów w odstępach 6-8 tygodni.

15.06.2020

Czy jeden zabieg starczy, aby pozbyć się owłosienia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Po pierwszym zabiegu widać już efekty, które obejmują zredukowanie owłosienia o 20-30%, jednakże w celu uzyskania pełnego efektu konieczna jest seria zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Zabieg trwałej redukcji owłosienia, przeprowadzany z wykorzystaniem wiązki światła. Prezent obejmuje jeden zabieg depilacji metodą stemplową przeprowadzony na jednej wybranej partii ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, pachy, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, pośladki, uda, kolana, łydki, stopy, plecy (górna część), plecy (dolna część).

Komu podarować zabieg fotoepilacji?

  • Osobie, która boryka się z problemem nadmiernego owłosienia
  • Kobiecie, która pragnie raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosków
  • Każdemu, u kogo tradycyjne metody usuwania zbędnego owłosienia przyczyniają się do powstawania podrażnień i zapalenia mieszków włosowych

Atrakcja

Zabieg fotoepilacji to sposób trwałej redukcji owłosienia za pomocą wiązki światła. Podczas zabiegu energia świetlna ulega zamianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek macierzystych odpowiedzialnych za wzrost włosa. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włosy wypadają wraz z cebulkami, pozostawiając skórę gładką i wolną od podrażnień. 

Skuteczność

Na skuteczność zabiegu wpływa wiele czynników, takich jak np. fototyp skóry, partia ciała poddana fotoepilacji, profil hormonalny oraz płeć i wiek. Efekty fotodepilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu i obejmują zredukowanie owłosienia o 20-30%. Dla uzyskania pełnego efektu konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów w odstępach 6-8 tygodni.

Przeciwwskazania

Przeciwskazaniem do zabiegu jest: stosowanie kremu z retinolem i kwasami owocowymi (<7 dni), przyjmowanie leków fotouczulających (beta-karoten, retinoidy, tetracykliny) (<2 tyg), stosowaniepreparatów Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin, AknemycinPlus (<6 miesięcy), epilepsja, rozrusznik serca, alergia na słońce, cukrzyca z powikłaniami, ciąża, ostre, ropne stany skóry, egzema, guzy i nowotwory, stosowanie ziół - nagietek, miłorząb, dziurawiec, jeżówka (<7dni), świeżo opalona skóra.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących możliwości przeprowadzenia zabiegu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o pozbyciu się niechcianych włosków
  • Pomożesz zerwać z podrażnieniami i zapaleniem okołomieszkowym
  • Podarujesz praktyczny prezent, którego efektami będzie można cieszyć się przez długi czas
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 99 zł

P0002735

Ocena 

4/5
1