Trwała depilacja – Kraków

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Czas trwania zależy od wybranego obszaru.

Lokalizacja

YASUMI - Instytut Zdrowia i Urody, ul. Bartosza Głowackiego 24 l.u. 5

Pogoda

Prezent całoroczny. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny. Salon zapewnia akcesoria typu: szlafrok, ręcznik, klapki, opaska na włosy, myjka, pata pod prysznic itp.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Występują przeciwwskazania do zabiegu – szczegółowo opisane w opisie prezentu na naszej stronie internetowej.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

03.07.2020

Czy jeżeli będę depilować wąsik czy można dobrać do tego np depilacje palców? Wąsik jest o wiele mniejszy od łydki, brzuch czy ud

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zabieg trwałej depilacji obejmuje jedną partię ciała. Partia ciała to np.: dwie łydki, dwa uda, dwie pachy, brzuch, pośladki lub okolice bikini. Wąsik zaliczany jest do partii ciała - twarz, natomiast palce to partia ciała - dwie ręce /dwie stopy.

03.07.2020

Ile zabiegów trzeba wykonać żeby pozbyć się całego owłosienia ? I czy owłosienie do nas nie powróci ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Efekty fotodepilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu (utrata około 20 – 30 % włosów). Ilość zabiegów do całkowitego pozbycia się owłosienia jest kwestią indywidualną, należy powtarzać zabieg aż do uzyskania zadowalającego efektu.

10.06.2020

Jak często powinno się powtarzać zabieg, ile czasu musi upłynąć aby móc powtórzyć zabieg?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zabieg powinien być powtarzany co 6-8 tygodni.

06.05.2020

Witam.Gdybym wykupiła prezent marzeń,czy byłaby możliwość usunięcia owłosienia pod nosem/jak wąsy/

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeśli pyta Pani o damski "wąsik" to tak, oczywiście.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Fotoepilacja/fotodepilacja to metoda trwałej redukcji owłosienia. Wykonywana jest przy użyciu urządzenia IPL. Efekty fotodepilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po pierwszej sesji pozbywamy się około 20 – 30 % włosów. Powtórzenie serii zabiegów przybliża do osiągnięcia zamierzonych efektów.

Komu podarować Trwałą depilację?

 • dziewczynie, która ma problem z wrastającymi włoskami po goleniu
 • każdej osobie, która ma problem z niechcianym owłosieniem
 • kobiecie, która dba o własny wygląd i zdrowie

Fotodepilacja

Fotoepilacja/fotodepilacja to metoda trwałej redukcji owłosienia. Wykonywana jest przy użyciu urządzenia IPL. Urządzenie to emituje wiązkę światła, która dociera aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę. W skutek pochłonięcia dużej ilości energii gwałtownie wzrasta temperatura włosa co skutkuje uszkodzeniem cebulki. Skóra wokół włosa z uwagi na zdecydowanie mniejszą zawartość melaniny jest w pełni bezpieczna i nie ulega podrażnieniom. Efekty fotodepilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po pierwszej sesji pozbywamy się około 20 – 30 % włosów. Powtórzenie serii zabiegów przybliża do osiągnięcia zamierzonych efektów.

Fotoepilacja to metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia przy pomocy bardzo silnego impulsu światła. Ciepło przenika aż do mieszka włosowego. Nagły, intensywny wzrost temperatury powoduje przegrzanie, a tym samym zniszczenie mieszka włosowego. Podczas zabiegu wykorzystywane jest urządzenie oparte na technologii IPL + RF, gdzie efektywność samego światła (IPL) wzmocniona jest przy pomocy fali radiowej (RF). Urządzenie wyposażone jest także w system chłodzenia Ultra Freeze, który gwarantuje komfort podczas zabiegu. Zabieg trwałej depilacji w Centrum Zdrowia i Urody Yasumi w Krakowie obejmuje jedną partię ciała. Partia ciała to np.: dwie łydki, dwa uda, dwie pachy, brzuch, pośladki lub okolice bikini.

Fotoepilacja jest:

 • bezbolesna,
 • nieinwazyjna,
 • trwała – usuwa owłosienie na stałe,
 • pomocna w walce z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów,
 • uniwersalna – może być stosowana zarówno u osób ze skórą naczynkową jak i wrażliwą,
 • szybką metodą usuwania owłosienia,
 • stosunkowo tanią metodą trwałej redukcji owłosienia

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwskazaniem do zabiegu jest: stosowanie kremu z retinolem i kwasami owocowymi (<7 dni), przyjmowanie leków fotouczulających (beta-karoten, retinoidy, tetracykliny) (<2 tyg), stosowaniepreparatów Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin, AknemycinPlus (<6 miesięcy), epilepsja, rozrusznik serca, alergia na słońce, cukrzyca z powikłaniami, ciąża, ostre, ropne stany skóry, egzema, guzy i nowotwory, stosowanie ziół - nagietek, miłorząb, dziurawiec, jeżówka (<7dni), świeżo opalona skóra.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących możliwości przeprowadzenia zabiegu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

Gabinet Yasumi SPA Kraków

Gabinet Yasumi w Krakowie to miejsce profesjonalnej pielęgnacji twarzy oraz ciała, które powstało z myślą o osobach ceniących sobie relaks i dobre samopoczucie, a także dbających o własne zdrowie i wygląd. Wizyta w profesjonalnym salonie SPA Yasumi to ucieczka od zgiełku dnia codziennego, możliwość wyciszenia i zaznania odprężenia podczas zabiegów, które wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii oraz najwyższej jakości preparatów Yasumi produkowanych w hiszpańskich i francuskich laboratoriach.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

 • osoba obdarowana sama zdecyduje, którą część ciała chce poddać zabiegowi
 • to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg
 • trwała depilacja pomaga uporać się z problemem wrastających włosków
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość spotkań:  1 spotkanie

Cena: 99 zł