Szkółka Motocross – Sękocin Stary

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jedna sesja trwa 2h. Pakiet 4 sesji to 4 x 2h.

Lokalizacja

ul. Graniczna 15, Sękocin Stary

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja sezonowa. Realizacja od marca do listopada.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Dowolny, który może się zabrudzić. Na miejscu uczestnik otrzyma strój ochronny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Na miejsce realizacji należy zabrać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Motocykle dobierane są przez instruktora, względem wieku, wagi, wzrostu oraz doświadczenia. Do jazdy używane są motocrossy o pojemności od 50 cm³ do 450 cm³. Sesje odbywają się w grupach w soboty i w niedziele.

Opinie (3)

2021-04-15

Zawsze marzyłam by spróbować swoich sił na jednośladzie. Present otrzymałam od chłopaka, wspólnie pojechaliśmy na realizacje. Z początku lekko się bałam, ale instruktorzy to pełen profesjonalizm, czuwali nad przebiegiem jazdy i bezpieczeństwie. To ie była ostatnia wizyta na torze :)

2021-04-14

Podarowałam szkółkę motocross dla męża na urodziny, bo zawsze chciał spróbować swoich sił na motocross. polecam wykupienie wlaśnie takiego pakietu bo można nauczyć się od podstaw najważniejszych rzeczy i mieć niezłą frajdę z jazdy.

2021-03-30

Brat zawsze marzył o motocrossie - był bardzo zadowolony z prezentu.

Dodaj Opinię

Szkółka Motocross – Sękocin Stary

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Szkółka Motocross dedykowana osobom dorosłym. Do wyboru trzy opcje: jedna sesja zapoznawcza, 4 sesje na własnym motocyklu bądź 4 sesje z motocyklem w cenie. Realizacja odbywa się w Sękocinie Starym niedaleko Warszawy.

Komu podarować szkółkę motocross?

 • Wielbicielowi motoryzacji

 • Ukochanemu, który uwielbia próbować nowych rzeczy

 • Bratu, który zawsze marzył o przejażdżce crossem

Szkółka Motocross

Zajęcia idealne dla każdego, zarówno początkującego, średnio-zaawansowanego, jak i eksperta w dziedzinie motocross. Obdarowany posiądzie wiedzę niezbędną do prawidłowej jazdy po torze motocrossem dla początkujących lub udoskonali swoje zdobyte już wcześniej umiejętności. 

Program szkolenia (4 sesje):

 • Wprowadzenie – przekazanie podstawowych informacji dotyczących budowy silnika i motocykla, omówienie zasad panujących na torze, przekazanie wiedzy na temat prawidłowej pozycji na motocyklu, omówienie zasad dotyczących stroju kursanta oraz zasad prawidłowego doboru ochraniaczy, oswajanie się z motocyklem, pierwsze próby ruszania oraz zatrzymywania się motocyklem.

 • Jazdy próbne – przypomnienie zasad z poprzednich zajęć, szybkie przypomnienie dotyczące ruszania i zatrzymywania się, jazda po płaskim odcinku w pozycji stojącej, jazda motocyklem w pozycji  stojącej oraz w pozycji siedzącej na zakrętach, krótka jazda po torze motocrossowym, zapoznanie się z elementami akrobacji oraz oswojenie się z nierównościami, najazdami i innymi elementami toru.

 • Szlifowanie pozycji wyjściowej – jazda w pozycji stojącej, doskonalenie pozycji na motocyklu, ciąg dalszy oswajania się z elementami toru, pierwsze próby z elementami akrobacji, nauka jazdy w pozycji stojącej na prostych odcinkach oraz w pozycji siedzącej w zakrętach, wpajanie prawidłowych nawyków.

 • Doskonalenie pokonywania zakrętów – przypomnienie poprawnej pozycji w zakręcie, przejazdy pokazowe, pokonywanie zakrętów z nogą w prawo/lewo (zwracamy uwagę na dosiad, łokcie, tułów, nogę), pokonywanie dwóch zakrętów na raz.

 • Jazdy na czas – pokonywanie toru na czas (element rywalizacji), nauka startów z bramki (operowanie sprzęgłem i gazem, szlifowanie pozycji na motocyklu).

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję do nabycia nowych umiejętności

 • Wspomnienia z realizacji będą pamiątką na lata

 • Spełnisz marzenie o jeździe motocrossem

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

pinezka
Sękocin Stary  - kliknij żeby zmienić

Sękocin Stary   (zmień)

Cena:

Ilość sesji:  1 (sesja zapoznawcza)

Cena: 400 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto