Szkolenie lotnicze – lekcja z symulatorem i lot awionetką – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

ok. 2 godziny, w tym: część teoretyczna ok. 1 h, lot szkoleniowy symulatorem lotniczym ok. 30 minut oraz lot szkoleniowy awionetką Cessna 150/152 ok. 30 minut.

Lokalizacja

ul. Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

Pogoda

Cały rok jeśli warunki pogodowe pozwalają na realizację prezentu. Ostateczną decyzję co do wykonania lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Osoba towrzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Ubiór dowolny.

Wymagania

Na miejscu realizacji wymagane jest okazanie świadectwa ukończenia szkoły (wykształcenie gimnazjalne) i dowodu osobistego. Te dwa dokumenty są zgłaszane do Urzędu lotnictwa Cywilnego na czas realizacji szkolenia.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat, wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Ważność vouchera

365

2019-08-26
5/5

Nie tani prezent ale wart swojej ceny.

Prezent dla mojego nastoletniego syna trafiony w 100%! Jest fanem symulatorów lotnictwa, odkąd pamiętam :D , gdy tylko nadarzyła się okazja, na szkolenie i by usiąść w prawdziwym kokpicie samolotu i nie czekałem długo. Polecam!

2015-01-08
5/5

Fenomenalny prezent! Dziękuję moim rodzicom, tak to ja mogę wchodzić w dorosłość! Szkolenie jest bardzo wciągające, przekazywane jest dużo wiedzy dot. lotnictwa, a instruktorzy naprawdę są świetni, znają się na rzeczy! Najpierw zajęcia z symulatorem, który naprawdę przypomina takie realne stery itp., a później prawdziwa awionetka! Emocje jakie mi towarzyszyły podczas lotu są po prostu bezcenne!

2015-01-08
5/5

Swietne szkolenie! Zdobyłem naprawdę duzo wiedzy i umiejetnosci w zakresie lotnictwa. Jestem malym milosnikiem latania wiec dla mnie bylo to wyjatkowe przezycie. Symulator naprawde pozwala na wcielenie sie w role kapitana, ja osobiscie czulem sie jakby to dzialo sie naprawde! Wiec pozniejszy lot awionetka byl dla mnie wisienka na torcie! Polecam!

2015-01-08
5/5

SPEŁNIENIE MARZEŃ

Zawsze marzyłam o tym, żeby latać, jednak na tą chwilę mnie na to nie stać :( Dlatego bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, bym mogła spełnić swoje marzenie. To szkolenie było namiastką tego, co być może kiedyś czeka mnie w przyszłości. Dlatego dla mnie było to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Nie ma nic lepszego niż spełnione marzenia!

2014-03-08
4/5

Jak mój przedmówca

Czuje się tak jak mój przedmówca. Pełen profesjonalizm, wyciągnąłem z tego bądz co bądz krótkiego spotkania ogromną wiedzę, teraz trzeba się tylko zapisać do klubu i wysupłać pieniądze na uprawnienia :) Ogólnie symulator jest okej ale uważam, że nie do końca oddaje realia sterowania prawdziwą maszyną. Jednak jeśli miałbym podsumować to mi się bardzo podobało i nie uważam tego czasu za stracony:)

2014-02-05
5/5

Interesowałem się lotnictwem już od jakiegoś czasu, ale bardzo amatorsko, to szkolenie dało mi sporą dawkę wiedzy, a także zupełnie inne spojrzenie na niektóre rzeczy. Świetna kadra, odpowiadali wyczerpująco na każde pytanie, można było swobodnie porozmawiać. Lot symulatorem pozwala poczuć się prawdziwym pilotem, przeciążenia są naprawdę mocno realistyczne, fajnie można to później porównać wsiadając do awionetki. Trzymanie przez chwile sterów prawdziwego samolotu, w czasie lotu niezapomniane. Świetnie, że tego typu rzeczy są dostępny w tak prosty sposób dla zwykłych kowalskich. Pozdrawiam i polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

26.02.2020

na jakim symulatorze jest lot ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot odbywa się w profesjonalnym symulatorze RED BIRD full motion.

31.10.2019

Czy jest określona maksymalna waga uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, maksymalna waga uczestnika to 110kg.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Szkolenie lotnicze realizowane w ośrodku szkolenia pilotów Ventum Air w Warszawie. Szkolenie trwa ok. 2 godziny i obejmuje wykład teoretyczny (ok. 1h), lot symulatorem (ok. 30 minut) oraz lot awionetką Cessna 150/152 (ok. 30 minut).

Komu podarować szkolenie lotnicze?

  • Miłośnikowi latania i sportów lotniczych
  • Osobie, która rozważa zrobienie licencji pilota
  • Każdemu, kto zawsze marzył by spróbować swoich sił za sterami samolotu

Szkolenie lotnicze Warszawa

Szkolenie lotnicze z lekcją w symulatorze i lotem awionetką to potężna dawka wiedzy, umiejętności i niezapomnianych emocji. Atrakcja obejmuje godzinny wykład/dyskusję z doświadczonymi pilotami samolotów, ok. 30 minutowy lot w profesjonalnym symulatorze RED BIRD full motion, który przybliży tajniki pilotażu przed kontaktem z prawdziwym samolotem, oraz ok. 30 minutowy lot Cessną 150/152, realizowany nad Wisłą lub w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Przy sprzyjających warunkach pogodowych i pełnym bezpieczeństwie, pilot umożliwi osobie obdarowanej kontrolowane próby pilotażu samolotu.

UWAGA!

Szkolenie jest pierwszym ćwiczeniem z zatwierdzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego programu do licencji turystycznej PPL(A). Jeżeli osoba obdarowana zdecyduje się kontynuować szkolenie do licencji lotniczej, to zdobyty nalot zostanie zapisany w jej logbooku.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o lataniu
  • stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz przeżycia niezapomnianej przygody
  • może być pierwszym krokiem do zdobycia licencji lotniczej
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić
Warszawa   (zmień)

Cena:

Cena: 899 zł

P0000677

Ocena 

5/5
6