Szkolenie Lotnicze - lekcja z symulatorem i lot awionetką

3541

Jeżeli jesteś osobą z aspiracjami lotniczymi i chcesz się poczuć pilotem to zapraszamy Cię na pełen wrażeń dzień, w którym spełnisz te marzenia razem z nami! Doznasz wyjątkowego uczucia latania i pilotowania samolotu pod czujnym okiem instruktora certyfikowanej szkoły lotniczej Ventum Air.

Odbędziesz bogate w teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności szkolenie. Obejmuje ono godzinny wykład/dyskusję z doświadczonymi pilotami samolotów oraz 30 minutowy lot w profesjonalnym symulatorze RED BIRD full motion - odwzorowuje on przeciążenia bardzo zbliżone, jak podczas prawdziwego lotu. Część praktyczna z symulatorem lotniczym przybliży tajniki pilotażu przed kontaktem z prawdziwym samolotem. Następnie przejdziesz z pilotem do hangaru, gdzie przyjrzysz się i poznasz znajdujące się tam samoloty i odbędziesz 30 minutowy lot Cessną 150/152 w okolice Zalewu Zegrzyńskiego lub nad Wisłą. Będziesz podziwiać Warszawę z tej niecodziennej perspektywy. Pilot podczas lotu, przy sprzyjających warunkach pogodowych i pełnym bezpieczeństwie, umożliwi Ci kontrolowane próby pilotażu samolotu!

Jeżeli tylko zechcesz szkolenie będzie można kontynuować! Jeśli zdecydujesz się rozpocząć szkolenie do licencji lotniczej w szkole pilotów Ventum Air, to odbyte szkolenie będzie pierwszym krokiem, a dokładnie pierwszym ćwiczeniem z zatwierdzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego programu do licencji turystycznej PPL(A). Nalot zdobyty podczas kursu zostanie zapisany w Twoim logbooku.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

 • Czas trwania

  Całość realizacji zajmuje około 2 godziny. Część teoretyczna zajmuje godzinę. Lot szkoleniowy symulatorem lotniczym- 30 minut oraz lot szkoleniowy awionetką Cessna 150/152- 30 minut.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach maj - październik. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić wykonanie lotu- ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takim wypadku rezerwujemy inny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba towrzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji wymagane jest okazanie świadectwa ukończenia szkoły i dowodu osobistego- warunek konieczny! Te dwa dokumenty są zgłaszane do Urzędu Lotnictwa Cywilnego na czas realizacji szkolenia.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika szkolenia to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.

#Miłosz P.

Czuje się tak jak mój przedmówca. Pełen profesjonalizm, wyciągnąłem z tego bądz co bądz krótkiego spotkania ogromną wiedzę, teraz trzeba się tylko zapisać do klubu i wysupłać pieniądze na uprawnienia :) Ogólnie symulator jest okej ale uważam, że nie do końca oddaje realia sterowania prawdziwą maszyną. Jednak jeśli miałbym podsumować to mi się bardzo podobało i nie uważam tego czasu za stracony:)

#Sebastian Cz.

Interesowałem się lotnictwem już od jakiegoś czasu, ale bardzo amatorsko, to szkolenie dało mi sporą dawkę wiedzy, a także zupełnie inne spojrzenie na niektóre rzeczy. Świetna kadra, odpowiadali wyczerpująco na każde pytanie, można było swobodnie porozmawiać. Lot symulatorem pozwala poczuć się prawdziwym pilotem, przeciążenia są naprawdę mocno realistyczne, fajnie można to później porównać wsiadając do awionetki. Trzymanie przez chwile sterów prawdziwego samolotu, w czasie lotu niezapomniane. Świetnie, że tego typu rzeczy są dostępny w tak prosty sposób dla zwykłych kowalskich. Pozdrawiam i polecam.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product