Romantyczny lot awionetką dla dwojga – Warszawa

3541

Widokowy lot awionetką dla dwojga rozpocznie się na lotnisku Babice w Warszawie i potrwa 30 minut. Istnieje możliwość zabrania jednej osoby dodatkowej, ponieważ pokład samolotu zmieści trzech pasażerów. Lot odbywa się awionetką Cessna 172. 

Komu podarować romantyczny lot awionetką?

 • młodej parze w prezencie ślubnym,
 • zakochanym, którzy uwielbiają spędzać czas w niebanalny sposób,
 • parze pasjonującej się lotnictwem.

Romantyczny lot nad Warszawą

Po przybyciu na lotnisko Babice uczestnicy odbędą krótki spacer po hangarze, gdzie będą mieli okazję przyjrzeć się różnorodnym maszynom latającym. Pilot objaśni podstawowe zasady wykonania lotu i zasady aerodynamiki, a potem – już na pokładzie – pokaże przyrządy pokładowe i stery oraz wyjaśni, jak działa łączność radiowa z kontrolerami i odpowie na wszystkie pytania. Istnieje możliwość zamówienia szampana i bukietu kwiatów na pokład samolotu. W tym przypadku należy wybrać odpowiedni wariant.

Niesamowite widoki

Podczas lotu widokowego awionetką nad Warszawą będzie można podziwiać najciekawsze miejsca w mieście i okolicach z zupełnie innej perspektywy. W trakcie lotu uczestnicy zajrzą do środka Stadionu Narodowego, przelecą nad czerwonymi dachami Starego Miasta, Placem Piłsudskiego, Stadionem Legii (Pepsi Arena) na Łazienkowskiej. Będą mogli też podziwiać piękne i rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii. Następnie przejrzą się w tafli Zalewu Zegrzyńskiego, przelecą nad mostem Północnym i rezerwatem w Kampinosie, by ostatecznie, lecąc skrajem Warszawy, wrócić do lądowania na lotnisku w Babicach. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest zaskakującym sposobem na udaną randkę,
 • pozwala poznać stolicę z zupełnie innej perspektywy,
 • uczestnicy sami mogą wybrać dogodny termin lotu.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Warszawa-Babice ul. Księżycowa 3, 01-934 Warszawa.

 • Czas trwania

  Lot trwa 30 minut. Całość realizacji prezentu trwa około 60 minut.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot w zarezerwowanym terminie - ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takiej sytuacji zarezerwujemy dla Państwa kolejny, najbliższy i dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Istnieje możliwość, aby zaprosić na lot jedną osobę dodatkową, ponieważ samolot może zabrać na pokład maksymalnie do trzech pasażerów.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie w którym czujecie się wygodnie.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacjnego, który uprawnia do realizacji prezentu.

 • Informacje dodatkowe

  Latając z nami macie Państwo pewność że każdy samolot spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, piloci mają wieloletnie doświadczenie, oraz że lot jest ubezpieczony i objęty ważnym certyfikatem AOC (Air Operator Certificate)

#Calineczka

To była niespodzianka na naszą rocznicę, byłam wniebowzięta po całym dniu jak mój Kamilek zabrał mnie na lotnisko, jeszcze mi się nie oświadczył, ale jak tak dalej pójdzie, to kto wie ;p Pozdrawiam Cię Kamilku, mega mi się podobało :*

#kasieńka

Mega atrakcja! byłam zachwycona i oczarowana, samolot piękny, a móc zobaczyć Warszawę z lotu ptaka bezcenne, zupełnie jak na filmach. Pilot przemiły i przesympatyczny, oprowadził nas spokojnie i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam serdecznie! nie tylko warszawiakom.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product