• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Romantyczny lot awionetką dla dwojga – Warszawa

3541

Kto powiedział, że romantyzm musi być banalny? Udowodnij ukochanej osobie, że miłość uskrzydla i zabierz ją na romantyczny lot widokowy nad Warszawą dla dwojga!

Przygodę lotu awionetką rozpoczniecie od spaceru po hangarze, gdzie będziecie mieli okazję przyjrzeć się także innym maszynom latającym, które posiadamy w naszej flocie. Pilot objaśni podstawowe zasady wykonania lotu i zasady aerodynamiki, a potem – już na pokładzie – pokaże przyrządy pokładowe i stery oraz wyjaśni, jak działa łączność radiowa z kontrolerami i odpowie na wszystkie inne Wasze pytania. Po tym wstępie nic już nie będzie zakłócało romantycznych doznań. Wzbijecie się w powietrze i od tego momentu samolot i pilot będą do Państwa dyspozycji przez cały okres lotu.

Podczas lotu widokowego awionetką nad Warszawą z zupełnie nowej perspektywy zobaczycie najciekawsze miejsca w mieście i okolicach, m.in. zajrzycie do środka Stadionu Narodowego, przelecicie nad czerwonymi dachami Starego Miasta, Placem Piłsudskiego, Stadionem Legii (Pepsi Arena) na Łazienkowskiej. Będziecie mogli też podziwiać piękne i rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii. Następnie przejrzycie się w tafli Zalewu Zegrzyńskiego, przelecicie nad mostem Północnym i rezerwatem w Kampinosie, by ostatecznie, lecąc skrajem Warszawy, wrócić do lądowania na lotnisku w Babicach. 

Wszystko to w najwspanialszym, bo wspólnym towarzystwie!

By uatrakcyjnić Wasze doznania, do prezentu lot samolotem możecie zamówić również bukiet róż i butelkę szampana. Jest także możliwość zaproszenia na lot awionetką jednej osoby dodatkowej, ponieważ maszyna jest w stanie unieść maksymalnie trzech pasażerów, dlatego, bez obaw! Teściowa też się zmieści. 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Warszawa-Babice ul. Księżycowa 3, 01-934 Warszawa.

 • Czas trwania

  Lot trwa 30 minut. Całość realizacji prezentu trwa około 60 minut.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot w zarezerwowanym terminie- ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takiej sytuacji zarezerwujemy dla Państwa kolejny, najbliższy i dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Istnieje możliwość, aby zaprosić na lot jedną osobę dodatkową, ponieważ samolot może zabrać na pokład maksymalnie do trzech pasażerów.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie w którym czujecie się wygodnie.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacjnego, który uprawnia do realizacji prezentu.

 • Informacje dodatkowe

  Latając z nami macie Państwo pewność że każdy samolot spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, piloci mają wieloletnie doświadczenie, oraz że lot jest ubezpieczony i objęty ważnym certyfikatem AOC (Air Operator Certificate)

#Calineczka

To była niespodzianka na naszą rocznicę, byłam wniebowzięta po całym dniu jak mój Kamilek zabrał mnie na lotnisko, jeszcze mi się nie oświadczył, ale jak tak dalej pójdzie, to kto wie ;p Pozdrawiam Cię Kamilku, mega mi się podobało :*

#kasieńka

Mega atrakcja! byłam zachwycona i oczarowana, samolot piękny, a móc zobaczyć Warszawę z lotu ptaka bezcenne, zupełnie jak na filmach. Pilot przemiły i przesympatyczny, oprowadził nas spokojnie i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam serdecznie! nie tylko warszawiakom.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności