Romantyczny lot samolotem dla dwojga – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa od 20 do 30 minut. Całość realizacji prezentu trwa około 60 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Warszawa-Babice ul. Księżycowa 3, 01-934 Warszawa.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot w zarezerwowanym terminie — ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takiej sytuacji zarezerwujemy kolejny, najbliższy i dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Istnieje możliwość, aby zaprosić na lot jedną osobę dodatkową, ponieważ samolot może zabrać na pokład maksymalnie do trzech pasażerów.

Wymagania

Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Maksymalny wzrost: 195 cm.

Informacje dodatkowe

Latając z nami macie Państwo pewność że każdy samolot spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, piloci mają wieloletnie doświadczenie, oraz że lot jest ubezpieczony i objęty ważnym certyfikatem AOC (Air Operator Certificate)

Opinie (13)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-03-28

Mój chłopak (teraz już narzeczony) zabrał mnie na taki lot w ramach zaręczyn. Niezapomniane przeżycie, super atrakcja na wyjątkowe okazje warte zapamiętania :)

2015-01-08

Prezent oceniam na 5! Moja dziewczyna była dosłownie 'w siódmym niebie'! :) Powiedziała, że teraz już tylko takie prezenty chce dostawać :) Wspomnienia z lotu są nie do opisania :)

2015-01-08

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego u państwa prezentu. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, według opisu. Dodatkowo piękny bukiet róż i szampan doprowadził moją małżonkę do łez... oczywiście ze wzruszenia. Zapewne jeszcze nie raz skorzystam z usług Prezentu Marzeń. Pozdrawiam, Marek L.

Dodaj Opinię

Romantyczny lot samolotem dla dwojga – Warszawa

FAQ

26.08.2014
Witam, 3.09 mam 3 rocznicę slubu. Czy w tym dniu mozliwe jest wykonanie lotu nad Warszawa? Oczywiscie romantycznego lotu z szampanem i kwiatami :)))
Odpowiedź z 27.08.2014
Niestety termin podany przez Pana jest niedostępny/brak wolnych miejsc. Proponuję lot w innym dniu np. w drugim tygodniu września. Na rocznicę ślubu może wręczyć Pan żonie voucher na "Romantyczny lot nad Warszawą dla dwojga – gwarancja widoków" a termin ustala Państwo wspólnie :)
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot samolotem dla dwojga rozpocznie się na lotnisku Babice w Warszawie i potrwa od 20 do 30 minut. Istnieje możliwość zabrania jednej osoby dodatkowej, ponieważ pokład samolotu zmieści trzech pasażerów. Lot odbywa się samolotem Cessna 172 lub Cessna 206. 

Komu podarować romantyczny lot samolotem?

  • młodej parze w prezencie ślubnym,
  • zakochanym, którzy uwielbiają spędzać czas w niebanalny sposób,
  • parze pasjonującej się lotnictwem.

Romantyczny lot nad Warszawą

Po przybyciu na lotnisko Babice uczestnicy odbędą krótki spacer po hangarze, gdzie będą mieli okazję przyjrzeć się różnorodnym maszynom latającym. Pilot objaśni podstawowe zasady wykonania lotu i zasady aerodynamiki, a potem – już na pokładzie – pokaże przyrządy pokładowe i stery oraz wyjaśni, jak działa łączność radiowa z kontrolerami i odpowie na wszystkie pytania. Istnieje możliwość zamówienia szampana i bukietu kwiatów na pokład samolotu. W tym przypadku należy wybrać odpowiedni wariant.

Niesamowite widoki

Podczas lotu widokowego samolotem nad Warszawą będzie można podziwiać najciekawsze miejsca w mieście i okolicach z zupełnie innej perspektywy. W trakcie lotu uczestnicy zajrzą do środka Stadionu Narodowego, przelecą nad czerwonymi dachami Starego Miasta, Placem Piłsudskiego, Stadionem Legii (Pepsi Arena) na Łazienkowskiej. Będą mogli też podziwiać piękne i rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii. Następnie przejrzą się w tafli Zalewu Zegrzyńskiego, przelecą nad mostem Północnym i rezerwatem w Kampinosie, by ostatecznie, lecąc skrajem Warszawy, wrócić do lądowania na lotnisku w Babicach. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jest zaskakującym sposobem na udaną randkę,
  • pozwala poznać stolicę z zupełnie innej perspektywy,
  • uczestnicy sami mogą wybrać dogodny termin lotu.

Polecamy ten prezent na: