Jazda gokartem dwuosobowym – Lublin

(6)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

8 min

Lokalizacja

Tor Kartingowy Cartmax Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 32, Lublin

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Jazdy odbywają sie na zadaszonym torze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów, buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Kierowcą tandemu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Minimalny wzrost pasażera tandemu: 100 cm, maksymalny: 200 cm.

Informacje dodatkowe

Kierowcą tandemu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która już jeździła gokartem jednoosobowym. Jeżeli kierowca nie ma żadnej karty / konta kierowcy gokart u Wykonawcy lub z innego toru, które poświadczą jego doświadczenie, musi najpierw odbyć jazdę gokartem jednoosobowym i wyrobić kartę. Pakiet tego nie zawiera.

Opinie (6)

2021-04-07

Mega zabawa, wybraliśmy dwuoosobowy, bo ja wolałam jechac jako pasażer, a mój chłopak kierował, było ekstra

2019-10-03

Świetny prezent od żony dla mnie i syna :) ciekawa wspólna przygoda, możliwość spędzenia czasu razem. Tor bardzo ciekawy, choć druga część bardzo kręta - jest gdzie pokazać swoje umiejętności. Polecamy

2019-09-30

Mój mąż bawił sie chyba lepiej od naszego syna. Bardzo dobry pomysł na wspólny weekend. Dziecko jest bezpieczne i przy rodzicu, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Polecam.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Jazda gokartem dwuosobowym – Lublin

FAQ

25.09.2020

Od jakiego wieku mozna uczestniczyc w atrakcji ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma reguły, minimalny wzrost pasażera powinien wynieść 100 cm.

04.07.2020

Czy osoby mogą się wymieniać za kółkiem, czy jedna osoba musi być kierowcą a druga pasażerem przez cały czas?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Gokart prowadzi jedna osoba. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda gokartem dwuosobowym na terenie toru kartingowego w Lublinie. Voucher zawiera 8 minut jazdy gokartem dwuosobowym oraz 2 kominiarki. Kierowcą tandemu może być tylko osoba pełnoletnia, która już jeździła gokartem jednoosobowym.

Komu podarować jazdę gokartem dwuosobowym?

 • Miłośnikom wyścigów rajdowych
 • Parze, która lubi kreatywnie spędzać wolny czas
 • Osobom, które lubią zawrotne prędkości

Jazda gokartem dwuosobowym

Jazda gokartem tandemowym to oferta dla dwóch osób, realizowana na terenie krytego toru kartingowego CARTMAX w Lublinie. Uczestnicy pokonają tor gokartem o mocy 9,5 KM z silnikiem HONDA GX270. To dwuosobowy gokart, którym wspólnie przemierzycie kręty tor, przeznaczany także do doszkalania jazdy lub przewożenia na drugim fotelu dziecka. Jazda gokartem 8 minut. 

CARTMAX

Jazda gokartem odbędzie się na terenie krytego toru kartingowego CARTMAX, który obfituje w liczne łuki i ostre zakręty, a także proste odcinki, na których można rozwinąć prędkość.Na torze został zastosowany specjalny system pomiaru AMB Identification&Timing, który podaje czasy z dokładnością do 1/1000 sekundy. Kierowcy będą mogli na bieżąco śledzić swoje pomiary, dzięki zamontowanym w recepcji toru, jak i na samym torze wyświetlaczom pokazującym czasu podczas przejazdu. O bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników dba świetnie wyszkolony sztab pracowników.

Bezpieczeństwo

Gokarty to najbezpieczniejszy sport motoryzacyjny. Przed jazdą uczestnik otrzyma kask oraz przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji i znaczenia flag. Kobiety zobowiązane są związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. Zabroniona jest jazda pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa lub stwarzania zagrożenia na torze, instruktor może przerwać jazdę i udzielić pouczenia, bądź nakazać uczestnikowi opuszczenie toru.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest okazją do spędzenia czasu z bliską osobą
 • To prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
 • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej
Lublin  - kliknij żeby zmienić

Lublin   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  8 min

Cena: 80 zł

Opcja BEZ ENDU
8 zł

Wykonawca:

Cartmax
Cartmax

Opinie w Google:

4.7 wynik z 835 ocen
 • Michał Kaczor
  Michał Kaczor

  Śmiało polecam to miejsce. Obsługa pełna profeska. Co do cen to nie mam porównania więc nie wiem czy bardzo drogo. Raz na miesiąc śmiało można sobie pozwolić na taki wydatek.

 • Natalkaaa
  Natalkaaa

  Tor jest naprawdę mega. Jednak powiedzmy sobie szerze gdyby nie taka obsługa to nie byłoby tyle frajdy. Obsługa bardzo kompetentna, a Panie w recepcji niezwykle miłe, przyjazne i pomocne. Panowie bardzo zwięźle, krótko i treściwie przeszkolili z zasad panujących na torze jak i z korzystania z urządzeń. Łatwo zauważyć można, że oprócz pozytywnej atmosfery jaką można tam spotkać dzięki zaangażowaniu ludzi tam pracujących, bardzo liczy się również bezpieczeństwo, a Panowie na torze nie dopuszczają to głupich zachowań podczas trwających przejazdów. Rozrywka sama w sobie jest fajnym urozmaiceniem codzienności to o tyle obsługa robi całą robotę, że aż chce się częściej wrócić.

 • 2imon 008
  2imon 008

  Najlepszy tor na świecie. Obsługa bardzo miła i świetne zanjomosci. Przepiękny wystruj. Dużo czerwonego. To powoduje że tor jest szybszy. Opony bardzo dobrze się trzymają. Jasny minus to Mercedes na recepcji. Gokarty są bardzo równe i wyśmienite. Łazienka jest w bardzo dobrym stanie. Na torze epanuje świętna atmosfera i dobra zabawa. Pozdrawiam Pana managera profesora KG i świetnego trenera DS. 😀

 • Kuba Świerk
  Kuba Świerk

  CARTMAX - Tor i całe miejsce tak dobre że gokart sam chce jechać! Obsługa milsza i bardziej profesjonalna niż race engineer Vettela z Redbulla! Ogółem polecam z całego serca i zachęcam

 • fal1a
  fal1a

  Super zabawa! Profesjonalna obsługa, instruktorzy oraz wspaniała Pani za szybką! ;) Idealne rozwiązanie na wypad ze znajomymi na popołudnie czy na dłuższą zabawę np. Kawalerskie. Mimo że kawaler w naszym wypadku się nie składał na atrakcje, to zabawa i tak była świetna! Dalej czekam!!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny