Jazda gokartem dwuosobowym – Lublin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

10 min

Lokalizacja

Tor Kartingowy Cartmax Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 32, Lublin

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Jazdy odbywają sie na zadaszonym torze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów, buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Kierowcą tandemu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Minimalny wzrost pasażera tandemu: 100 cm, maksymalny: 200 cm.

Informacje dodatkowe

Osoby, które są pierwszy raz na torze muszą odbyć najpierw przejazd gokartem jednoosobowym. Opcja z tym przejazdem zawiera dodatkowo kominiarkę i kartę kierowcy w cenie, pozostałe warianty wiążą się z dodatkową opłatą na miejscu.

Ważność vouchera

365

2019-10-03
5/5

Gokart 2 osoby

Świetny prezent od żony dla mnie i syna :) ciekawa wspólna przygoda, możliwość spędzenia czasu razem. Tor bardzo ciekawy, choć druga część bardzo kręta - jest gdzie pokazać swoje umiejętności. Polecamy

2019-09-30
4/5

Fajna zabawa

Mój mąż bawił sie chyba lepiej od naszego syna. Bardzo dobry pomysł na wspólny weekend. Dziecko jest bezpieczne i przy rodzicu, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Polecam.

2019-07-02
4.33333/5

Jazda gokartem

Jazda gokartem to mega zabawa ! Otrzymałem w prezencie od rodziców. Szybka i sprawna obsługa. Polecam :)

2019-06-07
4/5

Dzień dziecka

Wyśmienita zabawa dla ojca z synem z okazji dnia dziecka!

2019-06-05
4/5

Gokarty Lublin

Idealne rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego, dobra opcja na spędzenie czasu z przyjaciółmi i co najważniejsze to że nikt nie czekał w kolejce, dla każdego był pojazd. Obsługa mega, polecam !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

04.07.2020

Czy osoby mogą się wymieniać za kółkiem, czy jedna osoba musi być kierowcą a druga pasażerem przez cały czas?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Gokart prowadzi jedna osoba. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda gokartem dwuosobowym na terenie toru kartingowego w Lublinie. Do wyboru przejazd 10-lub 20-minutowy. Osoby, które po raz pierwszy wybierają się na tor, przed jazdą gokartem dwuosobowym, muszą zrealizować jazdę gokartem jednoosobowym.

Komu podarować jazdę gokartem dwuosobowym?

  • Miłośnikom wyścigów rajdowych
  • Parze, która lubi kreatywnie spędzać wolny czas
  • Osobom, które lubią zawrotne prędkości

Jazda gokartem dwuosobowym

Jazda gokartem tandemowym to oferta dla dwóch osób, realizowana na terenie krytego toru kartingowego CARTMAX w Lublinie. Uczestnicy pokonają tor gokartem o mocy 9,5 KM z silnikiem HONDA GX270. To dwuosobowy gokart, którym wspólnie przemierzycie kręty tor, przeznaczany także do doszkalania jazdy lub przewożenia na drugim fotelu dziecka. Jazda gokartem trwa do wyboru 10 lub 20 minut (bez wcześniejszej jazdy gokartem dwuosobowym). Każdy, kto po raz pierwszy wybiera się na tor kartingowy CARTMAX przed jazdą gokartem dwuosobowym musi zrealizować jazdę gokartem jednoosobowym. W takim przypadku należy wybrać wariant 10+10 minut. Wówczas voucher obejmuje jazdę każdym z gokartów po 10 minut, a w jego cenie zawarta jest dodatkowo karta kierowcy i kominiarka.

CARTMAX

Jazda gokartem odbędzie się na terenie krytego toru kartingowego CARTMAX, który obfituje w liczne łuki i ostre zakręty, a także proste odcinki, na których można rozwinąć prędkość.Na torze został zastosowany specjalny system pomiaru AMB Identification&Timing, który podaje czasy z dokładnością do 1/1000 sekundy. Kierowcy będą mogli na bieżąco śledzić swoje pomiary, dzięki zamontowanym w recepcji toru, jak i na samym torze wyświetlaczom pokazującym czasu podczas przejazdu. O bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników dba świetnie wyszkolony sztab pracowników.

Bezpieczeństwo

Gokarty to najbezpieczniejszy sport motoryzacyjny. Przed jazdą uczestnik otrzyma kask oraz przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji i znaczenia flag. Kobiety zobowiązane są związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. Zabroniona jest jazda pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa lub stwarzania zagrożenia na torze, instruktor może przerwać jazdę i udzielić pouczenia, bądź nakazać uczestnikowi opuszczenie toru.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spędzenia czasu z bliską osobą
  • To prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej
Lublin  - kliknij żeby zmienić
Lublin   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  10 min

Cena: 55 zł

Ocena 

4/5
5