Przejażdżka wojskowym samochodem terenowym

(6)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Przejażdżka wojskowym samochodem terenowym prowadzonym przez doświadczonego instruktora. Model wojskowego pojazdu oraz czas trwania przejażdżki uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować przejażdżkę samochodem terenowym?

  • Mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją
  • Miłośnikowi militariów, który obchodzi niedługo urodziny
  • Każdemu, kto ceni sobie nietuzinkowe prezenty

Przejażdżka wojskowym samochodem terenowym

Wojskowe pojazdy terenowe to samochody skonstruowane z myślą o przeprawie przez każdy teren, gwarantujące dotarcie do wyznaczonego punktu, bez względu na jego lokalizację. Z uwagi na ich lekką lub średnią masę i niewielką ładowność, służyły przede wszystkim do transportu ludzi. Przejażdżka jednym z wojskowych samochodów to fantastyczna przygoda, dzięki której można poczuć się, niczym członek prawdziwej jednostki wojskowej. Model pojazdu i czas trwania jazdy różnią się w zależności od wybranej lokalizacji.

Bezpieczeństwo

Samochód zaprezentuje doświadczony instruktor, który najpierw krótko opowie o samym pojeździe. Po wprowadzeniu i ogólnej charakterystyce samochodu następuje przejażdżka w terenie. Jazdy realizowane są wyłącznie w pełni sprawnymi samochodami, będącymi w dobrym technicznie stanie. Na wstępnie instruktor przedstawi również zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas jazdy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala przeżyć coś nietuzinkowego
  • Stwarza możliwość zobaczenia z bliska wojskowego pojazdu
  • To oryginalny upominek, który na długo zapisze się w pamięci

Cena od: 125 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!