Przejażdżka Ciężarówką Wojskową

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Przejażdżka ciężarówką wojskową to nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika OFF-ROADu i militariów. Jazdy realizowane są na specjalnie przygotowanym terenie.

Komu podarować przejażdżkę ciężarówki?

  • Mężczyźnie, który jest miłośnikiem pojazdów wojskowych
  • Przyjacielowi, który uwielbia OFF-ROAD
  • Tacie jako oryginalny prezent urodzinowy

Przejażdżka ciężarówką wojskową

Przejażdżka ciężarówką wojskową odbywa się na specjalnie przygotowanym torze, pełnym przeszkód, wysokich zjazdów i podjazdów itp. Główną atrakcją terenu jest wszechobecny piach i błoto, który nie jest żadnym wyzwaniem dla tak potężnej maszyny jak ciężarówka wojskowa. Napęd na 6 kół, robiące wrażenie wymiary oraz ogromny silnik to gwarancja udanej zabawy dla każdego fana motoryzacji i militariów. Uczestnicy zajmą miejsce na pace ciężarówki i w ten sposób pokonają trasę przejazdu. To dość nietypowy sposób na podróżowanie, dlatego atrakcja ta na długo zapisze się w pamięci osoby obdarowanej. Należy pamiętać o odpowiednim stroju, takim którego nie szkoda będzie pobrudzić w tych trudnych warunkach.

Bezpieczeństwo

Atrakcja rozpocznie się krótkim wstępem teoretycznym, podczas którego uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas realizacji. Następnie zajmą miejsce na pace ciężarówki, a doświadczony instruktor poprowadzi pojazd. Ciężarówki wojskowe wykorzystywane do jazdy są w 100% sprawne technicznie i posiadają ubezpieczenie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Ucieszy każdego miłośnika pojazdów wojskowych
  • Dostarczy niezapomnianych emocji
  • Przejażdżkę można zrealizować niezależnie od pogody

Cena od: 59 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!