Poznaj Żeglarstwo - Indywidualny rejs Warszawa

3601

Zawsze marzyłeś o żeglarskiej przygodzie? Nadszedł idealny moment, aby spełniło się Twoje marzenie. „Poznaj żeglarstwo” to oferta, która spełni oczekiwania wszystkich miłośników żeglarstwa i wodnych przygód. Kilkugodzinny rejs może stać się początkiem żeglarskiej pasji. Podczas żaglowania w Warszawie zostaniesz zapoznany z budową jachtu. Nauczysz się pracować na cumach oraz żaglach. Oprócz wiedzy na temat żeglarstwa i jego historii wysłuchasz z pewnością legendarnych opowieści żeglarskich oraz radosnych śpiewów szant. Podczas żeglowania w Warszawie podziwiać będziesz uroki Zalewu Zegrzyńskiego i jego okolicy. Na pokładzie nowoczesnego jachtu możliwy będzie także relaks. Żagle w Warszawie to możliwość aktywnego wypoczynku oraz leniuchowania w prawdziwie żeglarskiej atmosferze. Delikatny powiew wiatru, dźwięk tafli wody uderzającej o dziób jachtu oraz przepiękny krajobraz- to wszystko czeka już na Ciebie w Warszawie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Żeglarstwo trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. Jeśli dojdzie do odwołania terminu realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zarezerwujemy dla Państwa kolejny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Atrakcja sezonowa: Marzec - Październik. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed rejsem o możliwej chorobie lokomocyjnej (choroba lokomocyjna nie jest przeciwwskazaniem do rejsu).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product