Spływ kajakowy – Kędzierzyn-Koźle

(1)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Spływ kajakowy trwa ok. 3 godziny.

Lokalizacja

Zbiórka: ul. Sadowa 2, Kędzierzyn-Koźle. Trasa spływu: Kędzierzyn Koźle/Sławięcice - Lenartowice (8 km), Rzeka Kłodnica

Więcej informacji

Pogoda

Spływy organizowane są od maja do końca września przy sprzyjających warunkach pogodowych i odpowiednim poziomie wysokości wód. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin realizacji może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane. Voucher przeznaczony jest dla 2 osób. Spływ realizowany jest w grupie min. 20 osób płynących.

Obowiązujący strój

Dostosowany do pogody: strój kąpielowy, krótkie spodenki, czapka z daszkiem zabezpieczająca przed słońcem, obuwie, które można zamoczyć. Należy zabrać również strój na przebranie.

Wymagania

Minimalny wiek to ukończone 5 lat, zaś maksymalna waga to ok. 90 kg. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Dokładny termin ustalany jest na 3-4 dni przed planowanym spływem.

Opinie (1)

2021-04-15

Na spływ wybraliśmy się ze znajomymi i polecamy zdecydowanie! Dużo smiechu, dobrej zabawy i przepięknych widoków!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Spływ kajakowy – Kędzierzyn-Koźle

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Spływ kajakowy Kłodnicą na trasie Kędzierzyn Koźle/Sławięcice - Lenartowice. Spływ obejmuje 8 km odcinek, którego pokonanie zajmuje ok. 3 godziny. Spływ realizowany jest grupowo, a w ramach vouchera mogą w nim uczestniczyć 2 osoby.

Komu podarować spływ kajakowy?

 • Parze, która lubi aktywnie spędzać czas
 • Przyjacielowi, który uprawia kajakarstwo
 • Bliskiej osobie, która lubi sporty wodne

Spływ kajakowy Kłodnicą

Spływ kajakowy Kłodnicą to fantastyczna wyprawa, pełna pięknych widoków, która pozwala bliżej poznać uroki Śląska. Kłodnica to rzeka wyróżniająca się licznymi bystrzami podgórskimi i wyższym poziomem wodny w porównaniu do innych rzek z południowej części Śląska. Tara spływu otoczona jest malowniczymi łąkami, a na jej odcinkach znajdują się tartak, naturalne przeszkody oraz piesze i rowerowe kładki. Kajakarze mogą spotkać w Kłodnicy pstrąga, lipienia, a nawet raka amerykańskiego. Przed rozpoczęciem spływu realizowane jest szkolenie z instruktorem, który opowie o szlaku oraz wyczerpująco omówi podstawowe zagadnienia dotyczące kajakarstwa i zasady bezpieczeństwa. Uczestnicy płyną samodzielnie, bez udziału instruktora. Trasa mierzy 8 km, a szacowany czas jej pokonania to ok. 3 godziny. W ramach vouchera w spływie mogą uczestniczyć 2 osoby. W przypadku udziału 1 osoby, płynie ona samodzielnie w kajaku 2-osobowym. 

Prezent zawiera:

 • wypożyczenie kajaka 2-osobowego polietylenowego z kamizelkami asekuracyjnymi i wiosłami
 • szkolenie prowadzone przez instruktora lub ratownika wodnego
 • transport kierowcy (kierowca przed rozpoczęciem spływu pozostawia auto na miejscu jego zakończenia, a następnie jest transportowany na początek trasy)
 • transport sprzętu kajakowego
 • dodatkowo płatne: niezatapialne worki lub beczki na dokumenty i telefony, ognisko, certyfikat spływu

Śląskie Kajaki

Śląskie Kajaki to firma powstała z rodzinnego zamiłowania do turystyki i rekreacji, a w szczególności kajaków. Syn i ojciec, to doświadczeni ratownicy wodni, instruktorzy kajakarstwa Polskiego Związku Kajakowego i przewodnicy turystyczni. Dzięki latom doświadczenia każdy organizowany spływ kajakowy to najwyższe standardy bezpieczeństwa. Spływy kajakowe odbywają się na rzekach województwa śląskiego i opolskiego. Śląskie Kajaki posiadają sprzęt kajakowy wysokiej jakości zagranicznych producentów. Firma dobiera odpowiednią trasę i kajaki pod umiejętności turystów, aby każdy spływ był najlepszą przygodą w życiu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spróbować swoich sił w kajakarstwie
 • Jest okazją, by miło spędzić czas razem z bliską osobą
 • Wyprawa kajakiem będzie źródłem niezapomnianych wrażeń
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 105 zł

 BEZ ENDU  10,50 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009281