Wspinaczka ściankowa dla dwóch osób – Kielce

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia z instruktorem trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio, ul. Czarnowska 17, Kielce

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki oraz opiekę instruktora.

Opinie (4)

2021-04-18

Wybraliśmy się z okazji urodzin dziewczyny. Może mało romantycznie, ale lubimy spędzać czas aktywnie i oboje byliśmy zadowoleni. Fajna, ciekawa lekcja

2021-04-13

Razem z dziewczyną wybraliśmy się na aktywną randkę. Wspinaczka jest super przygotowana i zorganizowana, po godzinie czuliśmy ogromne zmęczenie, ale dobrze jest rozruszać kości po zimie, kiedy tego ruchu było zdecydowanie mniej.

2020-04-01

Pomysł na prezent fajny na pierwszy rzut oka, więc można dać 5 gwiazdek, ale później się okazuje, że jednak jak się przesiedziało ostatnie 2 lata w piwnicy to nie ma się siły podciągnąć ni razu to jest trochę przykro :(

Dodaj Opinię

Wspinaczka ściankowa dla dwóch osób – Kielce

FAQ

25.06.2020

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestnika to 4 lata.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Zajęcia wspinaczki z instruktorem w Kielcach dla 2 osób. Zajęcia odbędą się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio i potrwają godzinę. Sprzęt niezbędny do wspinaczki zapewniony jest na miejscu.

Komu podarować wspinaczkę?

  • Parze, która lubi spędzać czas w nietypowy sposób
  • Przyjaciołom, którzy lubią górskie wędrówki
  • Osobom, które chciałyby pokonać swoje słabości

Wspinaczka ściankowa dla dwojga

Kto choć raz spróbował wspinaczki wie, że to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Wspinaczka uczy odwagi, skrupulatności i samozaparcia. Zajęcia wspinaczki w Kielcach to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości na ściance i spędzenia czasu z bliską osobą w nietypowy sposób. Na początku doświadczony instruktor zapozna uczestników z podstawową terminologią, technikami asekuracji i sposobami wiązania węzłów, by następnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i przejść do części praktycznej, czyli wspinania się po ściance. Instruktor zadba o bezpieczny przebieg atrakcji, a także będzie udzielał wskazówek, dzięki którym lekcja będzie jeszcze bardziej efektywna. Godzinna lekcja wspinaczki obędzie się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio w Kielcach. Na miejscu zostanie zapewniony niezbędny do wspinaczki sprzęt.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio tworzą osoby pełne pasji do wspinaczki, które zarażają miłością do sportu. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio oferuje około 700 m2 powierzchni wspinaczkowej podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci. Część boulderowa pozwala wspinać się w każdej możliwej formacji. Połogi, zacięcia, przewieszenia, mantle rodem z prawdziwych skał, to tylko niektóre atrakcje, w które wyposażone są ścianki. Część do wspinania z liną oferuje drogi sięgające 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. W Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestników w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnicy atrakcji zostaną kompleksowo zabezpieczeni przed wejściem na ściankę przez instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wspinaczka może stać się początkiem nowego hobby
  • Stwarzasz możliwość spędzenia czasu z bliską osobą w ciekawy sposób
  • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
pinezka
Kielce  - kliknij żeby zmienić

Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 120 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0003609