Poznaj wakeboarding Półwysep Helski

Wakeboarding to połączenie kitesurfingu, snowboardu i surfingu. Sport ten polega na płynięciu na specjalnej desce, trzymając się liny zaczepionej do motorówki. Realizując Twój prezent pod okiem instruktora będziesz doskonalił swoją technikę jazdy, spróbujecie nowych manewrów i na pewno posmakujecie niesamowitej przygody!

W pierwszej części podczas realizacji prezentu instruktor udzieli Ci cennych wskazówek, a następnie odbędziecie po dwie dwudziestominutowe przejażdżki za motorówką. Skoki przez kilwater, wybijanie się z krawędzi czy pływanie na switchu dostarczą Ci niesamowitych emocji. Daj się porwać wodnemu szaleństwu!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 56 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Na prezent warto zarezerwować sobie ok.45-50minut. W tym czasie zostanie przeprowadzony 10 minutowy wstęp teoretyczny startu na wakeboardzie i dwie 20 minutowe sesja za motorówką z instruktorem.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin. Wakeboarding można uprawiać również w bezwietrznych warunkach atmosferycznyc

 • Informacje dla oglądających

  Uczestnicy na czas lekcji zostają wyposażeni w kompletny sprzęt niezbędny do nauki.

 • Obowiązujący strój

  Uczestnicy na czas lekcji zostają wyposażeni w kompletny sprzęt niezbędny do nauki.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje wakeboardingu realizujemy od 1.05 do 15.09. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

#Dorota

Takim oto prezentem zostałam obdarowana i moje marzenie się spełniło :) Instruktorzy mili i sprawnie przekazują wiedzę. Było naprawdę extra !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności