• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Poznaj Modern Jazz – Łódź

1

Prezent Poznaj Modern Jazz to możliwość poznania swojego ciała i jego możliwości, wykorzystując naturalność ruchów. Sam taniec jest trochę bardziej niespójny i regularny niż klasyczna forma – taniec jazzowy. Polega na połączeniu kontrastów i przeciwności w jedną całość: od wznoszenia po opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Modern Jazz to taniec nieujarzmiony i nieprzewidywalny, od agresywnych i szybkich ruchów po płynne, łagodne i spokojne. Prezent Poznaj Modern Jazz gwarantuje Ci solidną porcję tanecznych emocji i doznań, jak również wszechstronny rozwój ciała i umysłu – koordynację, szybkość, zwinność!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Łódź 25 zł

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 34 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Struga 66

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 75 minut. Zajęcia odbywają się w grupie.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Komfortowy - niekrępujący ruchów, obuwie taneczne typu sneakers lub jazzówki, baletki, napalcówki. Mogą być skarpetki, często tańczymy boso.

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia taneczne zarówno dla Pań jak i Panów. Początkujący uczestnicy mogą wziąć udział jedynie w pierwszych lub drugich zajęciach w planowanych lub istniejących grupach.

#Aga J.

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

#Elizka

Swietna sprawa, tylko 25 zł, a aż 75 minut naprawdę intensywnych zajęć. Instruktorzy starają się, żeby każdemu się spodobało i powiem szczerze, że na mnie zadziałało. Jestem zachwycona !

#Aga J.

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

#fiona

Zajęcia dają wycisk ale przez to można trochę ruchów podłapać :) Chyba muszę się zastanowić nad kolejnymi lekcjami, może jakiś kurs? Bardzo mi się spodobało!

#Irmina_xD

Zajęcia były super. Co prawda trochę mnie wymęczyły, a na drugi dzień nie obyło się bez zakwasów, ale uważam to za przyjemne zmęczenie ;]

#amelia

Super zajęcia! można poznać lepiej swoje ciało i jego możliwości. Modern Jazz to piękny taniec, pełen emocji, tak bardzo spodobała mi się lekcja, że zapisałam się na regularne lekcje do szkoły tanecznej ;p

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności