Modern jazz – Łódź

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lekcja tańca trwa 60 minut.

Lokalizacja

Project Salsa, ul. Struga 66, Łódź

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Komfortowy - niekrępujący ruchów, obuwie taneczne typu sneakers lub jazzówki, baletki, napalcówki, skarpetki (można tańczyć boso).

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Zajęcia taneczne w grupie zarówno dla Pań, jak i Panów. Początkujący uczestnicy mogą wziąć udział jedynie w pierwszych lub drugich zajęciach w planowanych lub istniejących grupach.

Ważność vouchera

365

2019-09-20
5/5

Taniec

Bardzo miło spędzony czas. Zdecydowanie trafiony prezent od męża. Wybrałam się z przyjaciółką i chyba będziemy kontynuować te lekcje :)

2015-08-10
5/5

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

2015-08-07
5/5

Swietna sprawa, tylko 25 zł, a aż 75 minut naprawdę intensywnych zajęć. Instruktorzy starają się, żeby każdemu się spodobało i powiem szczerze, że na mnie zadziałało. Jestem zachwycona !

2015-07-28
4/5

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam ...

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

2015-02-13
4/5

Zajęcia dają wycisk ale przez to można trochę ruchów ...

Zajęcia dają wycisk ale przez to można trochę ruchów podłapać :) Chyba muszę się zastanowić nad kolejnymi lekcjami, może jakiś kurs? Bardzo mi się spodobało!

2015-01-23
4/5

Zajęcia były super. Co prawda trochę mnie wymęczyły, a ...

Zajęcia były super. Co prawda trochę mnie wymęczyły, a na drugi dzień nie obyło się bez zakwasów, ale uważam to za przyjemne zmęczenie ;]

2014-02-16
5/5

Super zajęcia! można poznać lepiej swoje ciało i jego możliwości. Modern Jazz to piękny taniec, pełen emocji, tak bardzo spodobała mi się lekcja, że zapisałam się na regularne lekcje do szkoły tanecznej ;p

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Grupowe zajęcia Modern jazz w studio tańca Project Salsa w Łodzi. Zajęcia trwają 60 minut i są przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Komu podarować lekcję Modern jazz?

  • Osobie, która kocha muzykę i taniec
  • Przyjaciółce, z którą wybierzesz się na lekcję
  • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Poznaj Modern jazz

Modern jazz to forma klasycznego jazz'u, która w ostatnich latach zyskała popularność na całym świecie. Nowoczesna forma jazz'u różni się od klasycznej przede wszystkim ekspresją. Modern jazz to taniec pełen skrajnych emocji, nieprzewidywalny i gwałtowny. To odmiana tańca opierająca się na kontrastach. Tancerze płynnie łączą szybkie i agresywne ruchy z powolnymi i spokojnymi fragmentami. Modern jazz to taniec, który pozwala wyrazić wiele emocji, intensywny, angażujący wszystkie partie ciała. Grupowa lekcja tańca w Łodzi to dobra okazja do przekonania się o licznych walorach tego stylu. Lekcja realizowana jest w szkole tańca Project Salsa i trwa 60 minut. W zajęciach mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni.

Project Salsa

Project Salsa to miejsce, w którym panuje wyjątkowa atmosfera. Szkoła oferuje przestronne sale taneczne oraz dobrą lokalizację w centrum miasta, z wieloma miejscami parkingowymi. Project Salsa tworzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali na międzynarodowych kongresach i festiwalach tanecznych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia prowadzenie zajęć z zupełnie początkującymi osobami, jak i tymi zaawansowanymi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do poznania czegoś nowego
  • Modern jazz może stać się nową pasją
  • Lekcja tańca to okazja do zawarcia nowych znajomości

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Łódź  - kliknij żeby zmienić
Łódź   (zmień)

Cena:

Cena: 25 zł

P0000197

Ocena 

5/5
7