Poznaj Modern jazz – Łódź

3771

Grupowe zajęcia Modern jazz w studio tańca Project Salsa w Łodzi. Zajęcia trwają 60 minut i są przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Komu podarować lekcję Modern jazz?

 • Osobie, która kocha muzykę i taniec
 • Przyjaciółce, z którą wybierzesz się na lekcję
 • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Poznaj Modern jazz

Modern jazz to forma klasycznego jazz'u, która w ostatnich latach zyskała popularność na całym świecie. Nowoczesna forma jazz'u różni się od klasycznej przede wszystkim ekspresją. Modern jazz to taniec pełen skrajnych emocji, nieprzewidywalny i gwałtowny. To odmiana tańca opierająca się na kontrastach. Tancerze płynnie łączą szybkie i agresywne ruchy z powolnymi i spokojnymi fragmentami. Modern jazz to taniec, który pozwala wyrazić wiele emocji, intensywny, angażujący wszystkie partie ciała. Grupowa lekcja tańca w Łodzi to dobra okazja do przekonania się o licznych walorach tego stylu. Lekcja realizowana jest w szkole tańca Project Salsa i trwa 60 minut. W zajęciach mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni.

Project Salsa

Project Salsa to miejsce, w którym panuje wyjątkowa atmosfera. Szkoła oferuje przestronne sale taneczne oraz dobrą lokalizację w centrum miasta, z wieloma miejscami parkingowymi. Project Salsa tworzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali na międzynarodowych kongresach i festiwalach tanecznych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia prowadzenie zajęć z zupełnie początkującymi osobami, jak i tymi zaawansowanymi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję do poznania czegoś nowego
 • Modern jazz może stać się nową pasją
 • Lekcja tańca to okazja do zawarcia nowych znajomości

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Łódź 25 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Project Salsa, ul. Struga 66, Łódź

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Komfortowy - niekrępujący ruchów, obuwie taneczne typu sneakers lub jazzówki, baletki, napalcówki, skarpetki (można tańczyć boso).

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia taneczne w grupie zarówno dla Pań, jak i Panów. Początkujący uczestnicy mogą wziąć udział jedynie w pierwszych lub drugich zajęciach w planowanych lub istniejących grupach.

#Aga J.

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

#Elizka

Swietna sprawa, tylko 25 zł, a aż 75 minut naprawdę intensywnych zajęć. Instruktorzy starają się, żeby każdemu się spodobało i powiem szczerze, że na mnie zadziałało. Jestem zachwycona !

#Aga J.

Zawsze z wielkim podziwem i zazdrością oglądałam wszystkie taneczne programy w telewizji albo filmy. To wszystko taak pięknie wyglądało. Cieszę się, że mogłam spróbować własnych sił w tańcu :)

#fiona

Zajęcia dają wycisk ale przez to można trochę ruchów podłapać :) Chyba muszę się zastanowić nad kolejnymi lekcjami, może jakiś kurs? Bardzo mi się spodobało!

#Irmina_xD

Zajęcia były super. Co prawda trochę mnie wymęczyły, a na drugi dzień nie obyło się bez zakwasów, ale uważam to za przyjemne zmęczenie ;]

#amelia

Super zajęcia! można poznać lepiej swoje ciało i jego możliwości. Modern Jazz to piękny taniec, pełen emocji, tak bardzo spodobała mi się lekcja, że zapisałam się na regularne lekcje do szkoły tanecznej ;p

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product