Pojedynek tytanów: Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer – Tor Krzywa

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Za kierownicą pokonasz dystans 12 okrążeń po zamkniętym torze, w tym 6 okrążeń za kierownicą Mitsubishi i 6 okrążeń za kierownicą Subaru.

Lokalizacja

Tor Wrocław-Krzywa, Osła 1JA, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jazdy realizowane są jeden raz w miesiącu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zabroniona realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 1,2 km. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed planowanym terminem jazdy.

Opinie (4)

2021-04-16

Pojedynek tytanów dostałem od żony na urodziny, świetny prezent, uwielbiam szybką jazdę, a jazda na torze wyścigowym to niezapomniane przeżycie

2021-03-29

Kocham WRC! Moim marzeniem było zasiąść za kierownicą Subaru Imprezy oraz Mitsubishi Lancera, wreszcie się spełniło! Dzięki mojej żonie :)

2021-03-28

Prezent marzenie :D nie ma to jak pośmigać bokiem szybkim subaru czy mitshubishi, jazdę dostałem na urodziny i to był najlepszy podarunek

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Pojedynek tytanów: Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer – Tor Krzywa

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda za kierownicą legendarnych samochodów rajdowych – Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer Evo. Atrakcja realizowana na torze Krzywa w okolicy Bolesławca.

Komu podarować prezent Pojedynek tytanów?

 • Miłośnikowi rajdów samochodowych i szybkiej, sportowej jazdy
 • Pasjonatowi samochodów Mitsubishi i/lub Subaru
 • Każdemu, kto chciałby usiąść za kierownicą legend WRC i samemu porównać możliwości pojazdów w warunkach torowych

Pojedynek tytanów

Pojedynek tytanów to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników WRC. Prezent obejmuje jazdę za kierownicą dwóch legendarnych samochodów rajdowych – Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer Evo. Atrakcja realizowana jest na nowoczesnym torze wyścigowym pod okiem zawodowego kierowcy rajdowego. Dzięki temu uczestnik będzie mógł w bezpiecznych warunkach poznać wszystkie możliwości testowanych aut i ostatecznie wybrać swojego zwycięzcę.

Subaru Impreza

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza to prawdziwa legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

Parametry techniczne

 • Moc: 300 KM
 • Przyspieszenie do 100 km/h: 5,7 sec
 • Prędkość maks.: 250 km/h
 • Rozstaw osi: 2525 mm
 • Skrzynia biegów: manualna

Mitsubishi Lancer Evo

Mitsubishi Lancer Evo IX to dziewiąta generacja modelu Lancer Evolution produkowana w latach 2005-2007. W modelu tym po raz pierwszy zastosowano silnik z systemem zmiennych faz rozrządu, a także obniżono masę pojazdu, ulepszono właściwości aerodynamiczne oraz system chłodzenia. Ikona japońskiej motoryzacji zachwyca wynikami osiąganymi w wyścigach rajdowych, stając się godnym przeciwnikiem Subaru Imprezy STI.

Parametry techniczne

 • Silnik: R4 2.0 l turbo
 • Moc: 340 KM
 • Przyspieszenie do 100 km/h: 4,2 sekundy
 • Prędkość maksymalna: 250 km/h
 • Skrzynia biegów: manualna

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych, gdzie doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych - całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem.

Tor Krzywa Wrocław

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Wrocław-Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Nitka toru ma 8 m szerokości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Trasa przejazdu liczy 2000 m długości i obejmuje 11 zakrętów, z kolei najdłuższa prosta na torze mierzy aż 700 m długości.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o przejażdżce legendarnymi samochodami rajdowymi
 • stwarza okazję do porównania możliwości dwóch rajdowych aut w warunkach torowych
 • dostarcza niezapomnianych emocji 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0002053