Pierwszy taniec – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Szkoła Tańca FEN, ul. Blokowa 3, Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Swobodny. Obuwie taneczne bądź sportowe. Prosimy nie zakładać butów z czarną podeszwą.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Podczas rezerwacji należy podać wybraną lokalizację szkoły tańca.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne z instruktorem. Możliwość wcześniejszego przekazania wybranej muzyki.

Opinie (3)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2015-08-27

Polecam skorzystanie z takich lekcji w Warszawie. Profesjonalni instruktorzy wkładają w to wszystko dużo pasji i serca, w połączeniu z naszą ciężką pracą dało to piękne efekty :)

2015-07-29

Musieliśmy trochę poćwiczyć przed weselem, żeby bez wstydu wyjść na parkiet i zaprezentować się przed gośćmi. Dzięki Wam nie musieliśmy tułać się po szkołach tańca, szukać i wybierać. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

2015-03-12

Fajnie tylko szkoda, że tak krótko. Niestety jedna lekcja nam nie wystarczyła żeby nauczyć się całego przygotowanego układu i musieliśmy dokupić jeszcze lekcje żeby wszystko było perfekcyjnie.

Dodaj Opinię

Pierwszy taniec – Warszawa

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lekcja pierwszego tańca dla przyszłej Młodej Pary w Warszawie. Do wyboru 1, 3 lub 5 spotkań. Pojedyncze zajęcia trwają 60 minut. Prezent obejmuje również opracowanie choreografii pod wybraną muzykę.

Pierwszy taniec

Dzień, w którym zakochana para wymawia sakramentalne „tak” przez większość okrzyknięty jest mianem najpiękniejszego dnia w życiu. Nieodłącznym elementem romantycznej oprawy tego magicznego dnia jest pierwszy taniec, na który z niecierpliwością czekają wszyscy goście. Warto więc ich zaskoczyć, przygotowując specjalną choreografię, która wprawi w zachwyt bliskich. Piękny i romantyczny pierwszy taniec sprawi, że ten wielki dzień stanie się jeszcze piękniejszy. Indywidualne zajęcia w warszawskiej szkole tańca FEN z pewnością pozwolą osiągnąć zamierzony efekt. Doświadczeni instruktorzy dołożą wszelkich starań, by pierwszy taniec był niezwykle magiczny. Przed zajęciami można przekazać wybraną do tańca muzykę, pod którą instruktorzy ułożą indywidualną choreografię, dopasowaną zarówno do umiejętności i oczekiwań Młodej Pary.

Szkoła Tańca FEN

Szkoła Tańca FEN to studio szkolące amatorów i profesjonalnych tancerzy. Szkoła przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym i zaawansowanym kursantom. FEN zrzesza utalentowane instruktorki, których taniec to pasja wypełniająca większość życia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala na przygotowanie spersonalizowanej choreografii
  • Indywidualny tryb nauczania daje możliwość szybszego opanowania kroków tanecznych
  • Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach z nieograniczoną przestrzenią

Realizacja

Polecamy ten prezent na: