Pakiet Stylizacyjny – Porady Stylisty – Poznań

3781
300

Kreując przestrzeń wokół siebie, pamiętajmy o tym, że my również jesteśmy elementem tej przestrzeni. To jak się czujemy sami ze sobą w domu, na ulicy, w kawiarni, w parku, na jachcie w dużej mierze zależy od tego jakich wyborów dokonujemy podczas codziennej stylizacji. Pomyśl więc, by odświeżyć swoją szafę i pozbądź się tzw. "podomowych ciuszków".

Zaproś do siebie Osobistego Stylistę, aby podczas trzygodzinnej lekcji stylu dokonał przeglądu Twojej szafy, mając na celu wyselekcjonowanie z niej dobrych elementów garderoby oraz odrzucenie tych, które negatywnie wpływają na Twój wizerunek. Dokona analizy kolorystycznej, która polega na przyłożeniu do twarzy specjalistycznych chust, aby sprawdzić reakcję skóry na odcienie każdego z kolorów, a także na podstawie naturalnej tonacji skóry, włosów, oczu i ust, ustali, jakie kolory podkreślają urodę, a jakich powinno się unikać.

Następnie zajmie się oceną Twojej sylwetki i stylu, która pozwoli na zdefiniowanie idealnej kompozycji strojów dla Twojego typu sylwetki i osobowości, takich które będą podkreślały największe atuty oraz tuszowały ewentualne mankamenty. Na koniec lekcji stylu, aby uzyskać pożądany efekt, dobierze dodatki jak np. biżuteria, okulary do Twoich stylizacji co pozwoli stworzyć efektowną całość.

Pakiet Stylizacyjny - Porady Stylisty, to prezent dla każdego, kto chce przejść metamorfozę, jest zdecydowany na perfekcyjny look, a wszystko to pod okiem profesjonalnego kreatora wizerunku.

 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Poznań 300 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Spotkanie odbędzie się w domu osoby obdarowanej.

 • Czas trwania

  Spotkanie ze stylistą trwa 3 godziny i zawiera analizę sylwetki, analizę kolorystyczną i przegląd szafy.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji prezentu może uczestniczyć jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Do analizy sylwetki sugerujemy jednak założenie obcisłego stroju (np. leginsy).

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Twoim kreatorem wizerunku będzie Paulina Lupa-profesjonalna stylistka.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product