Nauka jazdy konnej dla dzieci – Zielona Góra

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lekcja dla dzieci trwa ok. 30 minut

Lokalizacja

ul. Przylep-Skokowa 18D Zielona Góra

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Wymagania

Wymagana obecność opiekuna podczas realizacji.

Informacje dodatkowe

Uczestnik zobowiązany jest do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestnika zostaje oddany toczek oraz niezbędny strój jeździecki.

Ważność vouchera

365

2020-03-20
5/5

Jazda konna

Wspaniały i naprawdę przemyślany prezent od dziadków. Dzieci zachwycone, to była ich pierwsza okazja by spróbować jazdy konnej. I na pewno nie ostatnia :)
Dziękujemy Prezentmarzeń!

2019-12-05
4/5

Dzieciaki zadowolone

Moje dzieci dostały bilety od dziadków w prezencie na zakończenie roku szkolnego. Dopiero niedawno umówilismy je na naukę jazdy i były zachwycone. Żałuje, że nie zrobilismy tego wcześniej, bo uciekło nam kilka ciepłych miesięcy. Teraz odwiedzi je Mikołaj z podobnym prezentem... :)

2019-06-12
4/5

Nauka jazdy konnej

Radość naszych dzieci- bezcenna! Zabraliśmy je do stadniny z okazji urodzin i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo im się podobało i na pewno tam wrócimy.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

24.05.2019

Czy w przypadku tej oferty określony jest minimalny wiek dziecka, które miałoby uczestniczyć w zajęciach ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek dziecka uczestniczącego w lekcji jazdy konnej w Zielonej Górze to 11 lat.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Zajęcia dla dzieci realizowane w Zielonogórskim Klubie Jeździeckim, zlokalizowanym w bliskiej okolicy Zielonej Góry. Nauka trwa 30 minut.

Komu podarować naukę jazdy konnej dla dzieci?

  • Aktywnemu dziecku
  • Dziecku, które uwielbia zwierzęta
  • Młodszemu bratu, jako oryginalny pomysł na prezent

Nauka jazdy konnej dla dzieci

Jazda konna to rodzaj dyscypliny sportowej, która pozytywnie wpływa na ciało oraz jest niezwykle przyjemnym sposobem spędzania czasu. Nauka jazdy konnej w Zielonej Górze organizowana jest na terenie Klubu Jeździeckiego. Rodzaj treningu jazdy konnej uzależniony jest od umiejętności dziecka i trwa 30minut. Konie pełnią bardzo wychowawczą rolę, ucząc odpowiedzialności, systematyczności i dyscypliny, rozwijają wrażliwość. Dodatkową atrakcją będzie zapoznanie z koniem, czyszczenie, karmienie, czy oprowadzanie po stajni. Nigdy nie wiadomo, czy może to właśnie konie nie okażą się największymi przyjaciółmi, a jeździectwo nową pasją.

Istnieją przeciwwskazania tj. uczulenie na konia, ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczna skolioza, ciężka osteoporoza, a także niewydolność układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, zaburzeniazachowania czy po przebyta niedawno operacja chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

Zielonogórski Klub Jeździecki

Nauka odbywa się na terenie Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego w Przylepie (6 km od Zielonej Góry). Klub funkcjonuje od 1991 roku i oferuje naukę jazdy konnej dla dzieci i dorosłych, ponadto organizowane są zajęcia hipoterapii (forma rehabilitacji w towarzystwie konia). Klub jest posiadaczem 30 koni, dwóch stajni, przeszkód, 2 wybiegów, miejsc noclegowych, hali, krytej ujeżdżalni i innych. Stajnia Przylep zlokalizowana jest na terenie lotniska, gdzie znajdują się także: Hotel, restauracja, pub, kort tenisowy, fitness-klub z sauną.

Bezpieczeństwo

Zajęcia przeznaczone są do osób początkujących i rozpoczynają się zapoznaniem uczestnika z koniem. Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Sama jazda realizowana jest na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest ciekawym upominkiem, który może dać początek nowej pasji
  • Jest spełnieniem marzeń młodego człowieka
  • Jest formą spędzenia czasu dla aktywnego dziecka
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Zielona Góra  - kliknij żeby zmienić
Zielona Góra   (zmień)

Cena:

Cena: 70 zł

P0004186

Ocena 

4/5
3