Nauka jazdy konnej dla dwóch osób – Warszawa

1

Jazda konna to wyjątkowy sport. Nie tylko ma korzystny wpływ na nasze zdrowie fizyczne, ale również koi nerwy i uczy odpowiedzialności. Szczególną okazją do poznania tej formy aktywności jest nauka jazdy konnej dla dwóch osób. W Dziekanowie k. Warszawy zainteresowani mogą spędzić w ten sposób czas z kimś bliskim.

Komu podarować naukę jazdy konnej dla dwóch osób?

 • Miłośnikom koni
 • Parom, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu
 • Wszystkim tym, którzy chcieliby wsiąść na konia i spróbować swoich sił w siodle

Jak przebiega nauka jazdy konnej?

Do nauki jazdy konnej przedstawionej w ofercie mogą przystąpić osoby powyżej 13 roku życia. Lekcja trwa ok. 40 minut (10 minut na poznanie konia i 30 minut właściwej nauki, kiedy koń jest na lonży). Uczestnicy uczą się trzymania w siodle, zachowywania równowagi i kierowania zwierzęciem. Jeśli pogoda nie będzie dopisywać, wykonawca może zdecydować o przełożeniu nauki na inny termin.

Jak się przygotować?

Wybierając się na naukę jazdy konnej, należy zadbać o swobodny, sportowy strój i materiałowe spodnie bez szwów od wewnątrz.

Bezpieczeństwo

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i rozpoczynają się zapoznaniem uczestnika z koniem. Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Sama jazda realizowana jest na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora.

Przeciwwskazania

Uczulenie na konie (ich sierść, pot, zapach), nieprzezwyciężalny strach, ostre stany chorób psychicznych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnisz marzenie o przejażdżce na koniu
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • Podarujesz ciekawy prezent, który da początek nowej pasji
 • Wręczysz gotowy prezent w formie przeżyć dla dwóch osób 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kolejowa 378, 05-092 Dziekanów Nowy, Gmina Łomianki koło Warszawy

 • Czas trwania

  Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa ok. 40 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży, około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 10 minut

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#Angela Z.

Było świetnie! Od zawsze mnie pasjonowały konie, jednak jakoś nie było okazji, żeby spotkać się z nimi osobiście. Na szczęście mój mąż postanowił spełnić moje marzenie! Zabrał mnie do stadniny i wspólnie uczyliśmy się jazdy konnej. Mam nadzieję, że znajdę czas, żeby kontynuować naukę, bo konie są cudowne

#Jagoda Grot

Polecam każdemu, żeby chociaż raz wybrał się na takie spotkanie z końmi, to niezwykłe zwierzęta. Można poczuć z nimi prawdziwą więź... Ja się w koniach zakochałam od razu!

#Marysia Pe

Miło i sympatycznie, jak na pierwsze "konne" spotkanie wystarczyło, chociaż godzina to nie za długo, jednak cena jest na tyle niska, że ciężko oczekiwać dłuższego czasu. Zawsze chciałam się nauczyć jeździć konno, super, że jest opcja nauki dla dwojga, bo dzięki temu nie czułam się samotna. Zwierzęta cudowne, bardzo mi się podobało!

#michal

Czy mogę wykupić kilka jazd tak, żeby na następnych lekcjach nie uczyć isę od początku tylko móc kontynuować? Mam na prezencie 500 zł i chciałbym je przeznaczyć na lekcje. Na jakich koniach jeździmy?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak, oczywiście, nauka wtedy jest kontynuowana na kolejnych zajęciach. Co to koni, nie posiadamy informacji o dokładnej rasie. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Agnieszka

Mam pytanie czy cena 85 zł to opłata za 2 osoby czy za 1ą? Agnieszka

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena 85 zł to koszt prezentu dla 2 osób. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent marzeń

Social Media
Płatności
product