Nauka jazdy konnej dla dwojga – Warszawa

 Dzięki obcowaniu z tymi wspaniałymi zwierzętami nie tylko nauczycie się jeździć, prawidłowo trzymać w siodle, ale przede wszystkim poruszać „w końskim świecie”. Konie pełnią bardzo wychowawczą rolę, ucząc odpowiedzialności, systematyczności i dyscypliny, wspaniale koją nerwy, rozwijają wrażliwość. Dodatkowo jazda konna doskonale rozluźnia i rozciąga nasze mięśnie, co oczywiście pozytywnie wpływa na sylwetkę. Podczas jazdy konnej pracują nie tylko mięśnie ud, łydek, ale również i górne partie mięśni. Jeździectwo to ciągła praca nad techniką i nad wzajemnymi relacjami ze swoim partnerem, jakim jest to piękne zwierzę. Sprawdźcie, czy potraficie porozumieć się z koniem i okiełznać jego temperament. 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 7 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kolejowa 378, 05-092 Dziekanów Nowy, Gmina Łomianki koło Warszawy

 • Czas trwania

  Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 1 godzinę. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 30 minut

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#Angela Z.

Było świetnie! Od zawsze mnie pasjonowały konie, jednak jakoś nie było okazji, żeby spotkać się z nimi osobiście. Na szczęście mój mąż postanowił spełnić moje marzenie! Zabrał mnie do stadniny i wspólnie uczyliśmy się jazdy konnej. Mam nadzieję, że znajdę czas, żeby kontynuować naukę, bo konie są cudowne

#Jagoda Grot

Polecam każdemu, żeby chociaż raz wybrał się na takie spotkanie z końmi, to niezwykłe zwierzęta. Można poczuć z nimi prawdziwą więź... Ja się w koniach zakochałam od razu!

#Marysia Pe

Miło i sympatycznie, jak na pierwsze "konne" spotkanie wystarczyło, chociaż godzina to nie za długo, jednak cena jest na tyle niska, że ciężko oczekiwać dłuższego czasu. Zawsze chciałam się nauczyć jeździć konno, super, że jest opcja nauki dla dwojga, bo dzięki temu nie czułam się samotna. Zwierzęta cudowne, bardzo mi się podobało!

#Agnieszka

Mam pytanie czy cena 85 zł to opłata za 2 osoby czy za 1ą? Agnieszka

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena 85 zł to koszt prezentu dla 2 osób. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent marzeń

Social Media
Płatności