Masaż ujędrniający z dojazdem do domu – Gorzów Wielkopolski

(2)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Masaż całego ciała trwa 90 minut.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski i okolice, usługa świadczona jest w domu klienta.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Masaż przeznaczony jest jedynie dla osoby obdarowanej prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana zobowiązana jest do okazania vouchera prezentowego. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Usługa świadczona jest w domu klienta na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Do 20 km dojazd gratis, powyżej tego obszaru 1,50 zł/km.

Opinie (2)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-08

Kupiłam masaż ujędrniający dla swojej siostry, która potrzebowała odpoczynku ale też lubi próbować nowości. Wróciła wypoczęta, mówiła że nigdy nie było jej tak przyjemnie a pani masażystka była naprawdę profesjonalna. Planuje zacząć regularnie chodzić na takie masaże.

2020-03-30

polecam masaż - szczególnie że nie trzeba ruszać się z domu - tak jakby luxusowo

Dodaj Opinię

Masaż ujędrniający z dojazdem do domu – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Masaż ujędrniający wykonywany z dojazdem do osoby obdarowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Masaż obejmuje całe ciało i trwa ok. 90 minut.

Komu podarować masaż ujędrniający?

  • Przyjaciółce z Gorzowa, która właśnie zaczęła ćwiczyć
  • Zapracowanej mamie, której brakuje czasu na wizyty w SPA
  • Każdemu, kto chciałby się przekonać o walorach domowego masażu

Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający wykorzystuje techniki stosowane w masażu klasycznym, tj. oklepywanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie i głaskanie. W efekcie tych ruchów dochodzi do pobudzenia mięśni, poprawy krążenia oraz lepszego dotlenienia tkanek, w związku z czym następuje szybsza przemiana materii. Jego zasadniczym celem jest poprawa elastyczności skóry. Masaż wzmacnia włókna kolagenowe odpowiedzialne za jędrność skóry, zapobiegając jej wiotczeniu oraz zbyt szybkiemu starzeniu się. To zabieg, który relaksuje i wyraźnie poprawia kondycję ciała.

Masaż ujędrniający – Gorzów Wielkopolski

Masaż ujędrniający w Gorzowie Wielkopolskim wykonywany jest przez profesjonalnego masażystę, który zadba o przebieg zabiegu najwyższym poziomie. Masaż realizowany jest w domu osoby obdarowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. To rozwiązanie idealne dla osób zapracowanych, którym brakuje czasu na wizyty w SPA, a także tych, dla których ważne jest poczucie komfortu. Domowe zacisze pozwoli w pełni oddać się chwili relaksu. Masażysta zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania zabiegu, takie jak łóżko, olejki, muzyka relaksacyjna i inne. Masaż ujędrniający obejmuje całe ciało i trwa około 90 minut.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do realizacji zabiegu, a należą do nich: stany zapalne, krwiaki, tętniaki, żylaki, zmiany skórne, naczyniaki, zaawansowana miażdżyca lub osteoporoza, nieleczone nadciśnienie, przebyte w krótkim czasie zawały serca, choroby nowotworowe, choroby krwi, epilepsja, tendencje do występowania krwotoków, choroba wrzodowa żołądka, kamica nerkowa, gorączka oraz menstruacja. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz chwilę tylko dla siebie, na którą często brakuje czasu
  • Jest inwestycją w dobre samopoczucie bliskiej osoby
  • Osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie realizacji

 

pinezka
Gorzów Wielkopolski  - kliknij żeby zmienić

Gorzów Wielkopolski   (zmień)

Cena:

Cena: 90 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0004051