Masaż gorącymi kamieniami z dojazdem do domu – Gorzów Wielkopolski

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Typ zabiegu

Plecy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski i okolice, usługa świadczona jest w domu klienta.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

W masażu bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana zobowiązana jest do okazania vouchera prezentowego. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Usługa świadczona jest w domu klienta na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Do 20 km dojazd gratis, powyżej tego obszaru 1,50 zł/km.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż gorącymi kamieniami z dojazdem do domu – Gorzów Wielkopolski

FAQ

23.06.2021
Witam, chciałabym kupić prezent dla Męża. Czy tego tylu masaż może być wykonany dla mężczyzny? Chciałabym prezent z dojazdem do domu, jednak mieszkamy w Świebodzinie. Czy jest taka opcja? Jeśli tak, jak to wygląda jeśli chodzi o koszty? Pozdrawiam
Odpowiedź z 24.06.2021
Dzień dobry, usługa świadczona jest w domu klienta na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Do 20 km dojazd gratis, powyżej tego obszaru 1 zł/km.
Zadaj pytanie

Mapa

Masaż gorącymi kamieniami realizowany z dojazdem do klienta na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. W zależności od wybranej opcji masaż obejmuje całe ciało lub plecy.

Komu podarować masaż gorącymi kamieniami?

  • Kobiecie, która potrzebuje chwili relaksu
  • Każdemu, kto lubi dbać o swoje ciało
  • Osobie cierpiącej na dolegliwości bólowe różnych partii ciała

Masaż gorącymi kamieniami

Podaruj bliskiej osobie zasłużoną chwilę odpoczynku, wręczając jej voucher na relaksujący masaż gorącymi kamieniami. Temperatura kamieni wykorzystywanych do zabiegu jest dostosowywana do indywidualnych odczuć osoby masowanej i nie przekracza 60 stopni Celsjusza. Masażysta stopniowo przyzwyczaja skórę do ciepła, rozgrzewając ciało technikami masażu relaksacyjnego i zmniejszając tym samym różnicę temperatur między ciałem, a kamieniami. Zabieg doskonale rozluźnia napięte mięśnie, niweluje dolegliwości bólowe ze strony stawów, zwalcza bezsenność i poprawia ogólne samopoczucie. Połączenie masażu gorącymi kamieniami z relaksującą oprawą muzyczną i aromatyczną zapewni osobie obdarowanej kompleksowe odprężenie i regenerację.

Masaż gorącymi kamieniami – Gorzów Wielkopolski

Masaż gorącymi kamieniami w Gorzowie Wielkopolskim wykonywany jest przez profesjonalnego masażystę, który zadba o przebieg zabiegu najwyższym poziomie. Masaż realizowany jest w domu osoby obdarowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. To rozwiązanie idealne dla osób zapracowanych, którym brakuje czasu na wizyty w SPA, a także tych, dla których ważne jest poczucie komfortu. Domowe zacisze pozwoli w pełni oddać się chwili relaksu. Masażysta zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania zabiegu, takie jak łóżko, olejki, muzyka relaksacyjna i inne. Masaż gorącymi kamieniami w zależności od wybranej opcji obejmuje plecy lub całe ciało i trwa odpowiednio 60 lub 120 minut.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania, których występowanie uniemożliwia realizację zabiegu. Należą do nich: stany zapalne, krwiaki, tętniaki, żylaki, zmiany skórne, naczyniaki, zaawansowana miażdżyca, osteoporoza, nieleczone nadciśnienie, przebyte w krótkim czasie zawały serca, choroby nowotworowe, choroby krwi, epilepsja, tendencje do występowania krwotoków, choroba wrzodowa żołądka, kamica nerkowa, gorączka, menstruacja. W razie jakichkolwiek wątpliwości radzimy skonsultować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz chwilę relaksu, o której marzy każda kobieta
  • To prezent, który sprawdzi się niezależnie od wieku
  • Osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie masażu
pinezka
Gorzów Wielkopolski  - zmień lokalizację

Gorzów Wielkopolski   (zmień)

Cena:

Typ zabiegu:  Plecy

Cena: 90 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto