Masaż Bańką Chińską

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż bańką chińską realizowany w kilku miastach w całej Polsce. Czas trwania masażu oraz obszar ciała zależą od wybranej lokalizacji.

Komu podarować masaż bańką chińską?

  • Osobie, która ma problemy z cellulitem
  • Kobiecie, która chciałaby wymodelować sylwetkę
  • Przyjaciółce, jako oryginalny prezent urodzinowy

Masaż bańką chińską

Masaż wykonywany jest przy użyciu specjalnej bańki próżniowej, która dzięki zaokrąglonym brzegom wysysa powietrze pod ciśnieniem. Najczęściej spotykane są bańki gumowe, lecz masaż ten można wykonywać także przy użyciu baniek bambusowych, czy szklanych. Masaż polega na przesuwaniu bańki po naoliwionej powierzchni ciała. Masaż bańką chińską daje liczne korzyści. To jedna z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry. Modeluje sylwetkę, a także wpływa na wzrost elastyczności skóry. Masaż niweluje bóle kręgosłupa, dolegliwości mięśniowe i stawów, a także reguluje krążenie krwi. Masaż bańką chińską przynosi uczucie relaksu i ukojenia.

Komfort

Masaż bańką chińską charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż wykonywany jest w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Komfortowe gabinety pozwolą w pełni oddać się chwili relaksu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Masaż daje widoczne i spektakularne efekty
  • Jest okazją do zrelaksowania się i wypoczynku
  • Jest inwestycją w dobre samopoczucie bliskiej osoby

 

Czytaj więcej