Masaż Bambusami

(27)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż rozgrzanymi pałeczkami bambusowymi realizowany w kilku miastach. Czas trwania masażu zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować masaż bambusami?

  • Osobie, która jest przemęczona
  • Każdemu, kto cierpi na dolegliwości bólowe różnych partii ciała
  • Kobiecie, która potrzebuje chwili relaksu

Masaż bambusami

Masaż bambusami to rodzaj masażu relaksacyjnego wykonywanego przy użyciu pałeczek bambusowych, które są rolowane po ciele. Przed rozpoczęciem masażu łodygi bambusa są starannie dezynfekowane, a następnie ogrzewane. Kije bambusowe mają różne długości i przekroje. Są one rolowane po ciele, co przynosi rozluźnienie spiętym mięśniom. Na początku używane są pałeczki o większej średnicy, by przygotować większe obszary ciała. Następnie wykorzystuje się łodygi o mniejszym przekroju, które pozwalają na dokładniejszy masaż poszczególnych partii ciała. Masaż kończy się delikatnym muskaniem najmniejszymi pałeczkami w celu wyciszenia pobudzonej wcześniej skóry i mięśni. Rozgrzane pałeczki bambusa pobudzają krążenie krwi i natychmiast rozluźniają mięśnie, dzięki czemu dolegliwości bólowe zostają złagodzone. Masaż bambusami pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji.

Dlaczego bambus?

Z pewnością wiele osób zastanawia się dlaczego to właśnie bambus jest podstawowym “narzędziem” wykonywania wspomnianego masażu. Bambus to roślina, która bardzo rzadko wywołuje reakcje alergiczne. Posiada właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Pałeczki bambusowe są bogate w krzem, zatem stanowią naturalny piezoelektryk. Pocieranie i rolowanie pałeczek po ciele wytwarza potencjał elektryczny, dzięki czemu osoba masowana otrzymuje ogromny zastrzyk energii.

Komfort

Masaż bambusami charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż bambusami wykonywany jest w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Komfortowe gabinety pozwolą w pełni oddać się chwili relaksu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskiej osoby
  • Podarujesz chwilę tylko dla siebie
  • Wręczasz oryginalny prezent, który sprawi przyjemność bliskiej osobie

 

Cena od: 130 zł

Dostępne w
30 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 30 dostępnych)

  (zmień)

Cena: